| andrei4ka a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum sa abordez o prietena buna, colega de clasa, are prieten la distanta.Prietenului meu tot ii place de ea si nu stiu cum sa o cuceresc.

1 răspuns:
| pitikaaa a răspuns:

Eu zic ca, daca are prieten la distanta nu ar trebui sa va bagati si ar trebui sa le respectati relatia happy. Daca au o relatie la distanta nu inseamna ca nu se iubesc. Si eu sunt impreuna cu un baiat de 1 an, iar de 1 luna este plecat dincolo, dar relatia noastra este la fel de frumoasa.