| vladyk777 a întrebat:

Salut am 15 ani spuneti-mi va rog cum pot sa cuceresc o colega de clasa care imi place foarte mult?

Răspuns Câştigător
| Alissya_4251 a răspuns:

Pentru ca sunteti colegi de clasa, asta reprezinta un avantajbig grin Apropiete de ea cat mai mult posibil. Discutati despre orice, imprietenestete bine cu ea, faceti impreuna teme, incearca sa te muti cu ea in banca, etc. Straduiestete sa-i faci o parere cat mai buna despre tine, iar apoi ii poti vorbi si despre intentiile talesmug Ai grija sa nu o stresezi, nu fi nerabdator si intelege-owinking

1 răspuns:
| miss_1977 a răspuns:

Incearca sa porti o discutie cu ea sa vezi ce aveti in comunwinking