| TheValerea_3806 a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos un film care sa fie de jale sa pling...despre doi tineri indragostiti...

11 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

A walk to remember merita vazutwinking

| BettyEllA a răspuns:

Titanic. happy
E chiar o poveste frumoasa de dragoste. si tragica. laughing
Ti-l recomand. >big grin

| Pufics a răspuns:

My sassy girl, sweet november, a walk to remember

| sweetgirl22 a răspuns:

If only...cel mai frumos film de dragoste de unde inveti sa pretuiesti persoana iubita pana nu e prea tarziu.

| opierdevara a răspuns:

Titanic`love struck

| opierdevara a răspuns:

Sau un alt film indian.
Om shanti Omlove struck
E bestial...
Este vb`a despre cum se iubeau 2 tineri.
Ea a murit.Si in seara in care a murit si ea.A avut el un accident.A dat o masina peste el.In masina era unul care isi ducea sotia la spital sa nasca.Baiatul s`a reincarnat in baietelul proaspat nascut si cu timpul a ajuns o mare vedeta.
El facea niste preselectii si la casting a venit o fata ce semana perfect cu cea pe care a iubit`o el in cealalta viata.Atunci si-a amintit perfect tot.Si s`a dus in locul in care a murit ea.Si era hotarat sa il omoare pe cel care a omorat`o pe ea.Asa a facut, iar la sfarsit a revazut`o pe ea.De fapt fantoma ei!
Cel mai tare film indian.
Si mai eun serial indian pe Prima TV.
Zilnic de la ora 9 30[reluare].sau la ora 14 00`:X
Sper ca ti-am fost de ajutor:X

| opierdevara a răspuns:

Sau un alt film indian.
Om shanti Omlove struck
E bestial...
Este vb`a despre cum se iubeau 2 tineri.
Ea a murit.Si in seara in care a murit si ea.A avut el un accident.A dat o masina peste el.In masina era unul care isi ducea sotia la spital sa nasca.Baiatul s`a reincarnat in baietelul proaspat nascut si cu timpul a ajuns o mare vedeta.
El facea niste preselectii si la casting a venit o fata ce semana perfect cu cea pe care a iubit`o el in cealalta viata.Atunci si-a amintit perfect tot.Si s`a dus in locul in care a murit ea.Si era hotarat sa il omoare pe cel care a omorat`o pe ea.Asa a facut, iar la sfarsit a revazut`o pe ea.De fapt fantoma ei!
Cel mai tare film indian.
Si mai eun serial indian pe Prima TV.
Zilnic de la ora 9 30[reluare].sau la ora 14 00`:X
Sper ca ti-am fost de ajutor:X

Dar si filmul "Kal ho na hoo" este frumos:X
Este vorba despre o dragoste neimpartasita:X

In general filmele indiene sunt frumoase!
Eu una, le adorlove struck

| mady_8925 a răspuns:

Kal ho na hoo film indian, merita vazut

| Y2k a răspuns:

Uita-te la Titanic!

| lulu_8667 a răspuns:

The last song...pamitnaia pragulca...tri metra nad nebom 2010