| TheValerea_3806 a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos un film care sa fie de jale sa pling...despre doi tineri indragostiti, dau funda.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te la Love Story (Poveste de dragoste), filmul facut dupa romanul lui Erich Segal. Vizionare placuta!

| FoarteLetargic a răspuns:

A Walk to Remember
Titanic
Step Up
Shakespeare in Love
Romeo and Juliet
Funda?happy

| alina_2722 a răspuns:

Ar mai fi si If only ( Taxiul destinului ), este superb. te sfatuiesc sa il descarci, se vede mult mai bine fata de varianta online, ai aici linkul: http://www.ghinionist.ro/filme-clasice/if-only

| TahionN a răspuns:

Tristan si Isolda

| DoarOana a răspuns:

Buna TheValerea,
Oooo recomand The Notebook. Daca l-ai vazut ar trebui sa incerci A walk to remember. Sunt filmele mele preferate.
Pa, pa

| kajen4ever a răspuns:

Veer,era un film despre o mexicanca si un indian care se iubeau dar la final au murit...chestii de astea.dar nu stiu cum se numea...cauta

| adee97 a răspuns:

Buna.
Titanic
The last song
A walk to remember - cel mai indicat
Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa pa.

| VacutzaRoscata a răspuns:

A walk to remember love struck

| NoName_8490 a răspuns:

Poi The Twilight Saga New Moon...eu chiar am inceput sa plang