| sdasfgasgaads a întrebat:

Sry pentru categorie dar as vrea sa-mi cumpar online niste tricouri si nu stiu ce marime is.Nu stiti un site unde pot afla?

1 răspuns:
| IzabellaPopa a răspuns:

Sdasfgasgaads tricouri sau pantaloni sau pantofi care le vezi pe net nu trebuie neaparat sa le iei de acolo sunt magazine in Romania care acolo sunt aceste haine sau produse daca sunt din alta tara si nu le gasesti la magazinele din Romania intra pe niste satiuri care au haine produse jucari si alte cele si dai clic pe ce iti place din potriva te va costa bani si va dura pana va veni cineva cu ele ca posta numa ca va veni la tine la usa si si trebuie sa ai bani pregatiti si daca nu ai primit ceia ce iti doriai cum ai vazut in imagine nu e mereu cum vezi in imagini cateo data imaginile mint si trebuie sa te mulcumestiu cu ce ai happy