| anonim_4396 a întrebat:

Stazi un baiat ma invitat la un ping-pong inseamna ca ma place?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Putea sa te invite oriunde,nu e asa de important asta.Uita-te si tu,observa cum se poarta cu tine,daca e mai dragut cu tine decat cu restul,daca tot te intreaba diverse,daca iti da mai multa atentie decat altor fete. Daca raspunsul e da,te place. Oricum, la ping-pong du-te, te vei convinge mai bine si...multe se pot intampla, poate iti spune el singur ca te place, nu?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

înseamnă că nu avea cu cine să joace ping-pong

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
Poate te place sau pur si simplu este sociabil! Mai bine l-ai mai "studia" putinhee hee si daca ai curaj poti sa-l intrebi daca te place! Succes in continuare!happy

| KellyK13M a răspuns:

Poi daa te place daca te-a invitat doar pe tine e logic!

| cascavaaal a răspuns:

Hmm.din ce imi zici tu nu pot sa iti spun cu exactitate daca te place sau nu. Daca te'a mai invitat la diferite activitati sau ti'a dat semne ca te place, dar nu iti poate arata asta, inseamna ca simte ceva pentru tine. Daca si tu il placi, iti urez multa bafta :*. fundita?batting eyelashes

| TheLastSong a răspuns:

Buna! Nu stiu daca te place, adica din cauza ca te-a invitat undeva nu inseamna neaparat ca simte ceva pentru tine. Eu am fost invitata de multi baieti, si eu, i-am invitat de multe ori undeva, inseamna ca ei ma plac, respectiv eu ii plac pe ei? -NU
Deci... mai uite-te la comportamentul lui etc.