| nebunik_9098 a întrebat:

Sti intretinut relati sexuale? la cati ani? cat timp?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă am întreţinut (presupun că "Aţi" ai vrut să scrii) relaţii sexuale? Normal, că doar nu-s călugăr şi nici ultimul fricos (sau fraier) să stau 10 ani după o fată "să se simtă ea pregătită" sau până am tona de bani de nuntă (eu care nu cred în căsătorie). Să stau 10 ani cu o fată, asta vreau şi-i altă poveste.
La câţi ani? Păi prima dată la 14 ani şi jumătate şi de-atunci... mnoh... doar n-ai vrea să-ţi scriu istoricul meu sexual aici că asta e totuşi ceva ce nu te priveşte.
Cât timp? Cum vine asta?rolling on the floor Cât "m-a ţinut"/"l-a ţinut"(pentru fetele ce-ţi vor răspunde)?!?! Sau cum? Nu pricep asta cu "cât timp"happy

| Anca a răspuns:

De la 19 pana in prezent laughing) Cum vine intrebarea asta cat timp?
Dupa ce ai facut'o o data. o s'o faci toata viata. Doar nu esti nebun sa o faci 0 luna si p urma pauza laughing

| sasha a răspuns:

Da
16, cam tarziu ar zice uni happy dar mno ma iubesc prea mult si mi-o fost frica sa bag cucu tongue in pupaza am crezut ca mi-l mananca big grin tongue laughing
pana in momentul de fata aproape 18 aniwinking
si mai am ceva de spus, mai bine de intrebat,@daiana nu vrei sa fi sotia mea?big grinhappy

| kiss1 a răspuns:

Buna.'
Inca nu am facut asta, deoarece sunt prea mica, si consider ca inceperea prematura a unei vieti sexuale poate duce la multe complicatii.Adicatongueoti lua diferite boli, prin transmitere sexuala, poti suferi diverse schimbari ale corpului, si nu in ultimul rind tu nu mai esticopil, cel putin in adincul sufletului, sper ca te-am convins sa nu faci acest pas regretabil.
Gindeste-te de doua ori inainte de a o face. S-ar putea sa-ti para rau la un moment dat...
Bye.

| iulyan a răspuns:

14 ani si foarte fain. dar asta numai fiind ca ne-am iubit cu adevarat nu ca as vrea sa o f** ca arata bine

Răspuns utilizator avertizat
| Daiana_1737 a răspuns:

Nu! am 17 ani...si nici nu vreau pana la nunta.
Stiu sunt demodata si bla bla bla chatterbox
Dar pentru mine e ceva special care ...nu stiu dar Nu in nici-un caz pana la nunta nu.

| Daiana_1737 a răspuns:

Da sasha :X
Cat am asteptat acest moment:X

| Daiana_1737 a răspuns:

Mamaaaa cate stupid-uri mi-am luatlaughingrolling on the floor
Cred ca bat recordul cu raspunsul astalaughingrolling on the floor...
tarelaughingrolling on the floor)...

| Daiana_1737 a răspuns:

Cum sunt baietii astia te cer in casatorie si apoi te lasa baltarolling on the floor
Uite de asta nu ma culc eu cu prietenul inainte de nunta ca pe urma pleacalaughingrolling on the floor si eu raman cu ala miculaughingrolling on the floor