| samantha a întrebat:

La cat timp, dupa ce trece menstruatia, pot avea relati sexuale?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat te protejezi, poti face sex oricand.

| drumurile a răspuns:

Imediat dupa ce s-a terminat poti trece la treaba

| Rose_2860 a răspuns:

laughing Poti face sex chiar si cand ai menstruatie. Daca si tu si partenerul aveti chef sa o faceti, care e problema ca esti pe menstruatie daca pe partener nu il deranjeaza?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Imediat după ce s-a oprit sângerarea (cel mai bine după 12 ore, în perioada asta de timp mai poate apărea câte o picătură, două).
Să nu uiţi prezervativul, este cel mai eficient dacă este folosit corect şi neexpirat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Contactele sexuale în timpul menstrei crește riscul infecțiilor, ține minte! De aceea nu este recomandat acest lucru în acest interval de timp.
Pa, pa.