| sufletsel a întrebat:

Stie cine sa imi spuna si mie statusuri triste de dragoste? dau fundita!:*:*

Răspuns Câştigător
| TarjaTurunen a răspuns:

Ciao scumpa kiss

Mam straduit si am cautat pentru tine pe internet (asta nu ii un status laughing ).
Te rog arunca o privire :

Va veni o data vremea cand in urma vei privi... ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii... dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca: "Asa a fost o data!"

si

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

Mi sau parut mai diferite!

O noapte cat mai frumoasa kiss. Bye -Bye

| sufletsel explică (pentru TarjaTurunen):

Iti multumesc mult ca te-ai starduit pentru mine apreciez asta dar le stiam deja pe acestea 2!

| TarjaTurunen a răspuns (pentru sufletsel):

Pfffff. Doamne da sa u o stii pe asta laughing : Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!sad si am mai cautat si am mai gasit asta (doamne da sa nu o stii pe asta ) : Zici ca ma iubesti dar te saruti cu ea! Imi spui ca sunt frumoasa dar te duci la ea! De ce nu stai cu ea ca sa nu ma mai faci sa sufar? crying

4 răspunsuri:
| sufletsel explică:

Dap le stiam si pe alea dar iti multumesc sa vad daca imi mai raspunde knv si os ti dau funda

| TarjaTurunen a răspuns (pentru sufletsel):

Da uh te uiti unde ma uit eu? crying Lasa... scumpa mea, o sa incerc sa compun sau sa vad ce mai stiu prieteni. Fiindca esti o scumpa kiss