| anonimatabag a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi fac parul sa imi creasca m-ai repede? ce tratamente sunt? as vrea sa imi creasca pana la fund i-ar eu la ap putin m-ai jos de umeri

Răspuns Câştigător
| Ioana8464 a răspuns:

Bine...deci cea mai cunoscuta metoda din ziua de astazi este uleiul de ricin combinat cu vitamina A sau un ou...pot sa spun ca e eficient in functie de parul tau el l'am folosit si mi-a fost de folos dar o prietena de-a mea il folosea de 5 luni si sincer nu am vazut nimic eficient doar ca ii ingrasa parul si arata ca o maturalaughing.Eu sincer.Am luat de la farmacie niste vitamie pentru cresterea parului care pot sa spun ca m'au ajutat extraordinar de mult se numesc Subtante vitale pentru par+zinc+extract de mei de la Aktiv [Doppel herz]. Parerea mea e : degeaba iti dai cu ulei de ricin la subrafata daca nu iei ceva in organism.Acum u faci cum vrei pot sa iti dau o mie de creme si ulei sa iti dai pe par sa iti creasca dar si in organism e imp sa ai ceva.Nu ingrasa deloc[daca ti'e frica de asta]eu am luat si chiar nu m-am ingrasat deloc.Decizia iti apartinehappy

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Foloseşte uleiul de ricin.

| Walkingonadream a răspuns:

Incearca samponul de Favisan pentru cresterea parului, e ft bun.