| smokey1 a întrebat:

Stie cineva o firma de pornografie in romania?

4 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Www.fuckthatass.ro
Nu știu dacă mai e deschisă...

| DiamondEyes a răspuns:

Obsedatuleeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau amatorii de la vampee.ro si aia de la budoar.ro dar au avut scandaluri cu actorii, nu ii plateau. firmele serioase sunt in vest. Germania si Ungaria. il poti contacta pe Titus Steel ( daca ai peste 22 de ani inseamna ca ai vazut ceva filme cu el happy ) el are propria lui firma in Ungaria. face si filmari in Romania. ia legatura cu el si succes. Pentru idioti: a te uita la pornografie e un hobby, a-ti face l a b a este o boala de care suferera pustii de 14 ani ce dau raspunsuri idioate.

| smokey1 explică:

Eu vreau sa fac bani, nu ca sa sug...apropo...is baiat tongue