| BomBonela a întrebat:

Stiti cum saruta fiecare zodie? imi spuneti si mie?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Http://www.zodiace.ro/......ie.html... sper ca ti-am fost de ajutor;;)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e o prostie, nimeni nu saruta la fel dar acum vi si tu cu zodiile laughing

| thereforyou a răspuns:

rolling on the floor asta e prea de tot, deja si sarutul are treaba cu zodiile? sa fim seriosi, oameni buni, mai lasati prostiile astea cu zodiile.

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Cu limba

| maxQ a răspuns:

Cu gura...

| LexUTz a răspuns:

N-am vazut niciodata un Peste sa sarute un Berbec sau un Leu sa sarute o Fecioara laughing
Nu zodiile saruta ci persoanele iar felul in care saruta nu are nici o treaba cu zodia!

Răspuns utilizator avertizat
| CrissDot a răspuns:

Thmm daca macar nu comentati atat puteati primi o funda doar ala destept a luat-o fiecare e liber sa creada ce vrea! rai mai sunteti bai oamenii si prostia asta...sigh se raspandeste.

| RalucaAlexandra a răspuns:

Tu chiar crezi in astea?
e o porcarie.