| kiduuuuu a întrebat:

Stiti si voi niste metode de mas******e pentru fete? fundita

Răspuns Câştigător
| daxxy a răspuns:

Cele mai intalnite.cu degetul, cu vibratoru, cu castravetele si alte legumebig grin nu stiu.incearca.bafta?:*

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Metode de masonerie?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Cu dusul,cu degetul, cu vibratorul, cu obiecte care se aseamna cu un penis

| blamefire a răspuns:

Cati ani ai de vrei sa te masturbezi? in fine...sunt mai multe moduri de a te satisface : 1) cea mai noua dentinta este sa o faci cu un calorifer 2) te duci frumos si iei un vibrator si te satisfaci cat doresti tu 3) gasesti un baiat, ti-o tragi si gata 4) cu degetul fetitooo...cel usor mod
succes

Răspuns utilizator avertizat
| BroascaCuElice a răspuns:

Cu stalpul
semaforu'
mopul

| dirtull a răspuns:

Incearca cu mobila din camera, dulapul sau piciorul de la pat, baga degetu-n p****a si treci la treaba, ai grija sa nu te dezvirginezi ca o sa iti para rau. mai bine bagi toata mana, succes

| Dolores09 a răspuns:

Alta care n-are ocupatie... straight face