| bogdan133 a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea de cateva ori... dar am nevoie de ajutor. URGENT. O colega tot se poarta ciudat dupa ce eu i-am spus ca o plac si mia refuzat invitatia in oras ( sms, acum 1 luna ) de atunci tot face lucruri ciudata... ma tine de mana la anumite ore, isi schimba privirea cand o privesc in ochi, mi-a spus un secret ( o boala ) pe care o stie doar familia ei, nu vrea sa-mi raspunda la intrebarea ma iubesti 1 % ca iubit spune " nu mai insista te rog ca nu-ti raspund " Mie imi place de ea si as mai incerca macar o data sa-i spun " ma gandeam daca ai vrea sa mergem in oras " ceva de genu. Dar mereu ezit din cauza spuselor probabile ale prietenilor, colegilor Vreau sa specific ca nu prea imi e frica de refuzul ei si de spusele celorlalti. Sunt in clasa a 7 am 13 ani si ea e de seama cu mine. AJUTOR. Am uitat sa va spun aseara e a 7 seara consecutiva cand o visez:O:O ASTEPT CAT MAI MULTE SFATURI, RASPUNSURI

3 răspunsuri:
| DjSmoKEE a răspuns:

S.o.s pentru bogdanel e in flacari =]]
ba tu vezi sa nu ramai corigent si dupa aia spui de fete happy

| alexandrey a răspuns:

Parerea mea, u esti indragostit de ea lulea n-am altceva ce sa spun, dar poate ea te considera doar un prieten foarte bun si nu ar vrea sa schimbe lucrul acesta, mai este probabil si varsta pe care o aveti nu bag mana in foc, de la prietenie buna sa ajungeti ca iubiti ar fi sanse de a strica totul, cum este vorba asta, de la iubire la ura este doar un singur pashappy

| LadyVampiretta a răspuns:

Ar trebui sa-ti iei inima-n dinti si sa o inviti in oras, fara sa-ti pese ce spun ceilalti... sper ca ti-am fost de folos...