| xJuke a întrebat:

Stiu ca e ciudat darlaughing am un vecin. sta in blocul de vizavi. Balconul de la camera mea da in geamul de la camera lui, si intre blocuri e doar o parcare, deci nu e distanta prea mare. Si de cateva zile vad ca tot ar vrea sa vorbeasca cu mine dar nu l-am bagat in seama.
Nu ne cunoastem, dar eu am talentul innascut sa nu trag perdele la geamuri cand stau in casalaughing si ii cam place sa se uite la mine de pe geam.
Faza e ca de fiecare data cand ies la tigara pe balcon, iese si el. De fiecare data. Azi a iesit la el la tigara la el pe geam, si m-a vazut ca stateam in pat si ma uitam la televizor. Si tot pasaialaughing gen: Pssss! Psss! insistent. M-am prins ca pe mine ma striga dar n-am iesit. M-am mai plimbat eu prin camera si se tot uita dupa mine, dar n-am iesit pe balcon.
A terminat el tigara si a intrat in camera. eu am mai stat vreo 5 minute si am iesit si eu la tigara pe balcon, si cum am iesit eu am vazut un cap pe geamlaughing era el normal si a iesit pe geam. Mi-am fumat eu linistita tigara nebagandu-l in seama deloc, timp in care el tot pss pss. Si cand am stins tigara si am aruncat-o am auzit un ohhh dezamagitlaughing

Faza e ca el ar vrea sa se bage in vorba cu mine, dar mi se pare putin ciudat sa vorbim asa peste parcarelaughing Si stiu ca o sa astepte sa ies iar la tigara si o sa iasa si el si atunci o sa vrea sa vorbim. Dar ce naiba sa-i ziclaughing? mi-a fost rusine sa-i raspund pana acum. De fapt la ce sa-i raspund, la psss-uri?laughing
Ce fac?laughing

16 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da, poate omu se plictiseste... Vrea un tovaras de vicii. Raspundei si tu cu un "da" si gata, vezi ce vrea si apoi mai vezi tu ce faci...
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzz

| Papusik a răspuns:

Intreaba-l si tu de ce tot pasaie laughing

| Kerryn a răspuns:

E dragut?; 33

| alexanelly a răspuns:

Eu d obicei cand aud asta pe strada zic : "Zattttt!"

| eurynomus a răspuns:

1, pssss se zice doar la pisici si2, fumezi cam mult si dauneaza la sanatate

| uNNe a răspuns:

Juke probabil ca omul te place daca e dragut merita sa-i dai o sansa ceva de genu cand mai zice pss tu-i spui:Cobori sa vorbim ceva? Si te intalnesti cu el si il intrebi ceva!
Presimt ca o sa fiti o familie punema NAS:!:X funda?

| gaby37 a răspuns:

Cred ca e gay mahlaughing nu-l baga in seama

| MissD a răspuns:

Ti-ai pierdut pisica la mine in balcon?

| TeddyBear a răspuns:

Lasă-l să pâsâie liniştithappy

| BurnInHellSucker a răspuns:

Ai maaaalaughing)
e doar un trip
bineinteles raspunde-i! de ce crezi ca e asa rau doar nu il chemi la tine in pat laughing
nu mai fii asa tensionata
mi se pare extrem de amuzant sa vezi unu ca te pasaie din alt bloc laughing tare as vrea sa stiu care e distanta dintre geamurile voastre laughing)))

| xJuke explică:

@mihaela 17

@ restul: Mai eu nu am cine stie ce idei legate de maritis cu tipu asta sau cevalaughing adica eu am prieten de cateva luni suntem fericiti impreuna bla bla. Ideea era doar asa de distractie. Mi se pare amuzant ca un tip incearca sa te agate pe balconlaughing Dar mi se pare aiurea sa-i raspund asalaughing Si faza cu urmaritul pe afara sa vad cum se comporta cu fetele... sincer. nici nu il stiu bine la fatarolling on the floor de obicei ne intalnim noaptealaughing eu sunt cam nocturna ma apuca fumatul pe la 2-3 si am vazut ca si pe el

| xJuke explică:

@kerryn asa parethinking

@alexanelly idemlaughing dar pe balcon nu mi s-a mai intamplat

| ancuutssa a răspuns:

Sincer,nu e tocmai ok ca un baiat de "treaba" sa te pasaie. Oricum poate fii unul de treabalaughing) cand iese pe afara (urmareste`l si tu),si dupa fate ca treci pe langa el si nu il vezi, si daca vrea, o sa se bage in seama.Da e cam aiurea. dar eu cam as face.cred rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pih nu stiu zi si thu cand mai pasaie ce e sau da? si nu stiu intrati voi in vorba te intreaba el una alta si totul va decurge de la sine caa doar nom vedea viitorul sati spunem ce sa-i zici. Si vezi ca daca e insistent ori vrea altceva daca ma intelegi ori s-a plictisit sa nu-i raspunzi si va tace sau iti va raspunde cu aceias moneda.

| Mihaela_5726 a răspuns:

Mie mi se pare o poveste foarte interesanta si amuzanta in acelasi timp : eu zic sa vorbiti si sa vezi ca o sa se intample pe viitor
eu zic ca nu ai nimic de pirduta
traieste clipa!
si apropo cati ani ai? ca tot ziceai ca iesi p balcon la tigara

| ღLucianaღ a răspuns:

Ai nevoie de ceva sau te plictiesti?
cum a zis si BGD poate vrea un tovaras.sau poate ii placi.incearca oricum incercarea vina n-arewinking succes :*