| BiancAna a întrebat:

Ceao. Deci sa va povestesc intamplarile mele sad. Eu cu prietena mea ne-am indragostit de acelasi baiat. La inceput el vroia sa fie q prietena mea. Vorbeau de seara pana dimineatza la telefon. Iar dupa 3-4 zile, ei s-au certat si m-a sunat baiatul acela pe mine, si mi-a spus ca ii place de mine si numa la mine se gandeste. Si i'am spus ca daca afla prietena mea asta, se va supara. El a spus ca nu mai vorbeste cu ea si ca i-a spus si ei lucrul acesta (ca ii place de mine). In fiecare zi venea q noi afara. Intr-o seara am stat doar eu cu el in fata blocului la mine si m-a sarutat si o spus ca de acu' suntem impreuna. Dupa seara aia, nu am iesit afara 2 zile fiindca nu am putut. Si a 3-a zi(duminica), cand l-am vazut, m-a intrebat doar dc nu am mai iesit afara. De atunci nu mai ma baga deloc in seama. Tot timpul cand merg la prietena mea, ma vede de pe balcon si se uita la mine dar nu vine sa vorbim. Ieri am trecut pe langa el, si nici nu m-a salutat. De fiecare data, cand trec pe langa blocul lui sau pe strada, se uita dupa mine. Nu pare genul de baiat care sa faca misto de o fata. Mi-a spus ca niciodata nu a lovit sau jignit o fata. Cand a fost q noi afara, un prieten de al lui a spus ca sa nu mai vina cu noi si prosti de-astea. Din asta sa pricep ca doar a facut misto sau nu vrea sa vina cu noi ca prietenii lui nu ne plac? straight face

5 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

He he am impresia ca joaca la doua capete.

| BLeur a răspuns:

Bună.

Aparenţele înşeală foarte mult, dar dacă un prieten i-a spus asta, probabil că l-a ascultat. Din motiv poate pentru că numai stă cu prietenii lui şi stă mereu cu voi 2. Şi, o vorbă a băieţilor spune că nu lăsăm o fată să intervină între noi 2, adică în cei mai buni prieteni. Poate de asta, dar dacă asculta de ăla venea să îţi spună, nu te evita şi măcar te băga în seamă.un bună cel puţin, nu ştiu ce să zic...

Dacă mai ai envoie de vreun sfat, dă-mi add :

| SakonSIUkon a răspuns:

Oau vad ca voi concurati pe un schimbator de sosete laughing) v-a trollat

| George2000_6958 a răspuns:

Eu inteleg ca tea folosit ca sa o faca geloasa pe prietena ta sau, sa va faca sa va certati fiindca s-a suparat pe ea ...Nu te merita, sincer!

| didulici a răspuns:

Eu zic sa il uiti e mai importanta rietena ta ca si elwinking baieti mai sunt dar o prietena adevarata rar gaseseti.
bafta