| AndreeaZM a întrebat:

Stiu ca pare ff amuzant dar vreau sa intreb cevabig grine ce baietilor le place la nebunie sa vada o fata in colanti.

18 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca arata ca si cum n-ar purta nimic,impinge gandul la nuditate si, existand colantii, nuditatea e imperfect mascata si senzatia incintanta si excitanta, se impune!
Si ia in considerare numai colantii purtati estetic si cu eleganta, de fete care au ce arata!

| ombladon a răspuns:

Este un instinct...

| mihai69 a răspuns:

Mie nu mi se pare amuzant; doar sexy...

| Oana92 a răspuns:

Materialul ala sta mulat pe corp si e semitransparent. Cum naiba sa nu le placa, sunt aproape dezbacate!

| ywar a răspuns:

Amuzant? Hm... poate incitant! Colantii sunt datatori de fantezii. Ei, ce fantezii au baietii asta este o alta discutie. Nu stiu ce varsta ai ca sa iti raspund in ton cu ea. In fine colanti = fantezii.

| Seepty a răspuns:

Pentru ca le scoate formele in evidenta si le place foarte mult.

| drhotzu a răspuns:

Pentru ca baietii pana in 18-19-20 si unii si dupa sunt usor obsedati sexual... si de cele mai multe ori usor frustrati sexual, pentru ca este o varsta la care hormonii umbla razna, te trezesti cu erectii din senin (ca asa vrea domnul), si colantii sunt foarte subtiri si mulati in zone interesante. dar stii cum se spune: frumusetea este in ochii privitorilor... mie unul imi place sa vad o fata in rochita, putin peste genunchi, cu parul lung desfacut, fiind "feminina" nu vulgara (imagine care imi este creata de colanti).
Dar hei "cate bordeie atatea boceie" tongue ca sa spun asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place.
Chiar daca la scoala mea uniforma e obligatorie dau zilnic peste curve dina stea de 2 lei imbracate in niste colanti care explodeaza pe ele. Dupa ce ca sunt de o juma' de tona mai vin si in colanti ca sa le arate curu' cat Pentagonu'. Ce pusca mea o fi asa incitant sa vezi cum ii iese lu' vreuna curu' din colanti sau cum se muleaza pe cur astfel incat li se vad chilotii cu fetitele PowerPuff? Chiar asa prosti am ajuns sa fim catalogati noi baietii? Sa balim dupa orice panarama care nu stie sa se puna in valoare altfel decat prin niste rahaturi de colanti care aproape ca le blocheaza sangele la cat de strimti sunt? Chiar nu mai stim sa apreciem sufletul unei persoane sau daca e vorba de fizic, chiar nu ne putem uita la ochii zi zambetul ei? Chiar trebuie sa le admiram bucile care au circumferinta mai mare decat camera mea?
Cacat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o lua in nume de rau dar la 19 ani nu stii asta? ..curios

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Pentru ca pune in valoare calitatile fizice ale fetei.Niste calitati fizice ok inseamna in subconstientul barbatului genetica buna, sanatate si poate da nastere la copii sanatosi.
Iar ca sa o dam pe partea moderna a explicatiei colantii ajuta impreuna cu o atitudine la o tinuta sexy.
Dar o tinuta feminina tot timpul va fi rochita.

| RexCuParuCret a răspuns:

Depinde daca are ce arata.

| Solitude15 a răspuns:

Colantii: pai o fata in colanti arata mai feminina mai sexi mai frumoasa mai...mai... mai super asa ca lasa baietii sa te admire in colanti big grin funditahappy

Răspuns utilizator avertizat
| IepurasPerfect a răspuns:

Ca li se vad bucile mai bine cand merg pe strada

| rotopercutor a răspuns:

Ma tu nu vei intelege niciodata asta, pentru ca probabil esti ori o balenuta ori ft ft ft urata. daca pui intrebarea asta. PUPIIICC xoxox

| mmhhhrrrrr12 a răspuns:

PENTRU CA PARE INCITANT.
ieri eram in blugi srambiti si toti baietii inghiteau in sec ...in plus mi s-a intamplat ca un magar (de care imi place foaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarteeeeeeeeeee mult), mi-a pus pixul la fund(nu o data de mai multe ori chiar daca ii ziceam sa termine).Ma rog nu e un gest frumos dar il ier ca e magaru meu :*

| debissue a răspuns:

Claaar! Pentru ca, colantii stau stransi pe ea si ii iese funduletul in evidenta, iar majoritatea baietilor sunt nebuni dupa asta. laughing