| SophieHoran a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar prietenului meu nu'i place sarutul frantuzesc, cum as putea sa'l surprins, cu alt fel de saruturi, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Gabitssaa a răspuns:

Ciudat prieten ai.dar fiecare cu placerile lui. Pai intreaba-l pe el ce ii place. daca ti-a spus ce nu ii place sa iti spuna si ce ii place sa ii faci.tongue
bafta!

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dă-i un pup pe frunte. Măcar asta ar fi în concordanţă cu nivelul vostru de maturitate.
Dacă nu eşti pregătită pentru un sărut serios, atunci nu intra într-o relaţie.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cu o limba in cur?

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

Nu ar strica să îl săruţi prietenos pe obraz sau frunte.

| inimioarata a răspuns:

Pai il poti saruta doar cu buzele nu si cu limbutza

| euuuuuuuu a răspuns:

Lavercristian esti prooooosssttttt rauuuuuuuu mhaaaaa