| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa-i spun unei fete ca o plac nespus de mult si daca vrea sa fie prietena mea, dar... nu-i pot spune asta, pentru ca am fost certati putin ( asa a vrut ea, eu n-am facut nimic sad ) si, de curand ne-am impacat si nu stiu cum s-o atrag langa mine, sa ma iubeasca din nou :X daca aveti idei cum as putea vorbi cu ea, pls HELP!

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cum n-ai facut nimic spune-ne ce ai facut laughing, cum sa te iubeasca daca nici nu ati fost impreuna... tu te uiti ce-ai scris?

| QiCKaaTc a răspuns (pentru Azµre):

... Eu am scris ca am fost cu ea si ca ma certasem, dar m-am impacat si vreau sa ma iubeasca din nou -_-

| MissDyDee a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Mai omule din ce ai scris tu acolo nu se intelege ca ai fost cu ea se intelege ca ati fost amici ca tu o placi si ca v-ati certat (ca amici) si ca tu nu stii cum sa ii spui sa fie prietena ta! sunt cuvintele tale daca nu stii sa exprimi nici macar tu ceea ce vrei sa spui de ce astepti raspunsuri corecte?! mai citeste-ti dracu' odata intrebarea si gandeste-te ce ai scris acolo si ce scrisesi aici in reply..omu' ti-a raspuns pentru ceea ce a inteles el din ce ai scris tu!

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Dude scrisu astalaughing!
Idei?! ..nu-ti vin destule cand esti langa ea?laughing
Incearca sa fi spontanwinking
Baftawinking

| Azµre a răspuns (pentru theboywithanewbrightwonderfulfuture):

Sunt eu tampit sau a gresit el in exprimare uitate s itu te rog frumos... citeste-mi commentul de mai sus si ce iti dau acu.
Salut, vreau sa-i spun unei fete ca o plac nespus de mult si daca vrea sa fie prietena mea, dar... nu-i pot spune asta, pentru ca am fost certati putin ( asa a vrut ea, eu n-am facut nimic ) si, de curand ne-am impacat si nu stiu cum s-o atrag langa mine, sa ma iubeasca din nou :X daca aveti idei cum as putea vorbi cu ea, pls HELP! Funda :*

| culmea a răspuns:

Vorbeste despre ea.