Abh
| Abh a întrebat:

Sunt barbatii indispensabili in viata femeilor? De ce?

Răspuns Câştigător
| morena a răspuns:

Sunt un rau necesar!laughing

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unii da altii nu.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde ce iti doresti de la viata.

Abh
| Abh explică:

Morena, si eu cred la fel!

| NickiMinaj a răspuns:

Nu sunt indispensabili happy Oricine pe planeta asta e extrem de dispensabil, mai putin familia.

| Cătălina a răspuns:

Parerile sunt impartite.
Ptr mine, personal, da, e indispensabil, deoarece el da sens vietii mele.

| Crisu_7532 a răspuns:

Pai, sunt indispensabili cand vine vorba de o relatie amoroasa si un bebe. Dar, dupa parerea mea, cam atat. Femeile au devenit mult mai independente si nu mai au nevoie de un barbat ca sa le sustina financiar, sa schimbe becuri sau sa duca gunoiul. Femeile acum sunt descurcarete: suna instalatorul, electricianul. Platesc taxele on-line, lucreaza cu norma intreaga si sunt destul de apreciate. E mai dificil sa ajungi la implinire sufleteasca de una singura dar, atata timp cat esti o femeie de cariera si nu vrei copii, poti trai foarte bine si fara un barbat alaturi. Parerea mea.

| justmeesb a răspuns:

Depinde de viata pe care vrei sa o duci, daca vrei sa fii o femeie puternica cu cariera care nu vrea neaparat copii, poate sta si singura decat langa unul care nu o merita, respecta care se uita la meci si bea bere happy sau daca vrei o familie, copii pentru care sa luti toata viata atunci un barbat e necesar, e sprijinul femei, completarea ei!

| YourDailyApple a răspuns:

Cum sa nu? Daca nu ar fi barbatii cine v-ar conduce la maternitate? Cine v-ar suporta toate fitele si pretentiile? Pe cine ati certa atunci cand nu reusiti sa realizati ceva? Pe cine ati da vina atunci cand sunteti la PMS? Pe cine ati mai putea corupe prin sex? Si apoi tot voi sa ii denigrati pe barbati numind-i porci.

| CDelia a răspuns:

Asa a fost sa fie altfel ai fi vazut alergand in gradina Edenului ori doi Adam ori doua Eve cu iubirea plutind in jurul lor.

| Mosotti a răspuns:

Sunt indispensabili barbatii in viata femeilor pentru ca fara barbati in 1-2-3 luni se ajunge in evul mediu, vor pica utilitatile, bancile, sistemul informatic, tot! Si foarte putine femei se pricep sa refaca tot, deci va fi jale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cu tehnologia asta noua? nu sunt