| Mariaw2 a întrebat:

De ce sunt atrasi barbatii de fundul femeilor?

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nevasta-mea e cam snur, am nimerit in saptamana oarba, pe mine nu ma atrage fundul ci sufletul

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Of.
Din cauza formei rotunjite,perfecte,numai buna de mangaiat si prins in palma, la fel ca si sanii.
Ne referim aici, numai la cei care se simt atrasi de aceasta parte a corpului unei femei.
Femeile, de exemplu, adora merele din acelasi motiv...
happy

| RAY a răspuns:

Stiintific vb acolo era vaginul acuma milioane de ani poate de aia o mostenire genetica, ciudat e ca ne plac sanii, vaginul, fata oamenilor, fundul fara sa vrem asta rational, e ceva genetic cred

| Danysan a răspuns:

E ceva care vine din Interior.In afara de asta pai nu prea ai cum sa nu fi atras pentru ca il au foarte sexy.E Psihic si e mostenit de la Stramosii nostri. Daca nu am fi atrasi de Femeni nu am avea chef sa procreeam si deci am disparea ca Specie.

| MiruD a răspuns:

Dar de ce vrei sa fie atrasi? de firul de par din cap?
Normal ca fundul, sanii si tot corpul unei femei sunt punctele slabe pentru un barbat. Apoi urmeaza sufletul si gandirea.
Ca nu vezi o fata pentru prima data si te indragostesti de sufletul ei, atata timp cat nici macar nu ai stat de vorba cu ea. Nu?winking

Răspuns utilizator avertizat
| Zabbyel a răspuns:

Ne plac formele sexy(la vedere) love struck iar fundul este una din forme love struck care evidentiaza femeia ca aspect / mers / imagine cand facem sex love strucklove struck

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Zabbyel):

Ideea asta din fund ai scos-o? fundul e imaginea cuiva? poate a ta

| Zabbyel a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Jonny laughing nu ca ai "nimerit-o in saptamana oarba" doar ca tu nu ai gusturi laughing cum sa stai cu una snur? sau si tu arati gen patent smug

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Zabbyel):

Uita-te pe facebook am aceeasi adresa ca userul de aici, am si trei copii cu ea, avea 1, 65m si 47 kg, acum are vreo 52 kg dupa 12 ani de casatorie; fiecare se simte bine in pielea lui; majoritatea au ales in saptamana oarba, unii au ales ce-au vrut altii ce-au ramas, altii ce le-au trebuit si nu rade ca de ras ajungi

| anonimusanonimi a răspuns (pentru Zabbyel):

Toti oamenii au gusturi diferite. Nu poti sa-i spui unui om ca nu are gust doar pentru ca gusturile lui nu sunt ca ale tale. Bravo lui ca stie sa aprecieze o femeie si dupa altceva in afara de aspectul fizic, e de apreciat!

| Zabbyel a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Jhon-jhon-jonny_"brav0" rolling on the floor))) nu am ras ca e "snur" happy[sau de-al tau gust] ci am ras de felul cum te-ai exprimat despre ea (atata tot)
te rog happy mare atentie sa nu cumva happy sa te auda copii + ea crying n-o sa le placa... jonica-jonica...
daca ii vedea=i sufletu nu mai debitai inspre snur sad [ca sa te atraga sufletul intai trebuie sa-l cunosti]
unul dintre cele 6 elemente care il definesc pe un barbat adevarat este Niciodata nu iti vorbi nevasta de rau
ending. Doresc 4u si familia ta s'aveti sanatate+fericire

| Zabbyel a răspuns (pentru anonimusanonimi):

Ohh laughing) daca stia sa "aprecieze" femeia nu mai zicea ca e snur laughing))
Da! e de Foarte pr0st gust zicand / crezand e snur laughing)
(nici un "bravo" 4 el) + altele.
ps: eu happy pot spune happy nu unui singur om happy ci intregi lumi ce vreau sau cred eu de cuviință

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Zabbyel):

Mersi la fel; taman pana sa vina ultimul mesaj de la tine chiar ii aratasem sotiei raspunsul, eu nu-i ascund nimic desi avem fiecare 37 de ani

| Vi003 a răspuns:

Sunt invidiosi! Ei nu stau "pe moale" atunci cand se asaza pe scaun.

| Leutzzu a răspuns:

Nu neaparat depinde si de caracterul lui sunt uni pentru care conteaza f mult formele dar pentru alti conteaza si comportamentul mai multe chesti din astea oricum daca e (marlan ) contaza mult formele daca e un baiat finut nuprea laughing))))))

| Maximas19998 a răspuns:

Blin nu stiu tu da mie nu prea imi plac fetele cu fundurile mari si nici chiar slabanoage big grin dsar pot sa-ti spun ca fundul este o avere dia lor care atrage frumusetia *** happy