| AndreeaZM a întrebat:

De ce sunt atraşi bărbaţii de posterioarele femeilor?

4 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

IS BUNE! laughing))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Pur si simplu.
Ne plac fundurile bune laughing
Ca si idee pentru cele cu dietele si curele si din astea ne plac fetele cu forme nu slabaturilewinking

Si da, cum a zis cineva pe aici asta ar insemna fertilitate.

| GoBackInFuture a răspuns:

Avem o explicatie biologica mai plictisitoare: Barbatii sunt atrasi de fundul femeilor pentru ca, s-a demonstrat stiintific ca inca din cele mai vechi timpuri, un fund mare inseamna fertilitate. Si cum la inceput omenirea era axata pe reproducere pentru a supravietui, asa a ramas intiparit in codul nostru genetic.
Si pentru ca pur si simplu, ne plac!:X