| Zeinbenet a întrebat:

Sunt bune gelurile pentru marirea penisului si le poti folosi chiar daca nu faci sex? Ofer funda

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Gelurile si creme pentru marirea pnsiului sunt creme pentru disperatii prosti, ca nu fac nimic. Daca faceau ceva, pana acum toti barbatii aveau penisurile pana la genunchi.
penisul nu se poate amrii cu nici o crema sau tatament, pentru ca nu exista asa ecva.
Singura metoda de marire a lui, cu 2-3 cm, este operatia chirurgicala, dar sunt sanse doar de 50% sa reuseasca sau sa ramai impotent.

| corbulalbrosu a răspuns:

Gelurile ''miraculoase'' sunt excelente! Daca sunt unse pe paine. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, sunt bune, dar dacă le folosești fără să faci sex, nu te ajută cu nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Gelurile de care vorbesti nu sunt bune. Nu le folosi.

| Andreeush a răspuns:

Nici un gel din lume nu îți va mări penisul.
Nu mai arunca banii aiurea.

| Alexandrionelu a răspuns:

Sunt foarte bune pentru par. Mai ales dacă vrei sa îți faci țepi. laughing)
Glumesc, sunt doar iluzii împachetate frumos și U un marketing agresiv. Nu-ți cheltui banii degeaba, mai bine aduna-i pentru operație.