| anonim_4396 a întrebat:

Ceva pastile bune pentru marirea penisului?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ufff, greu la deal cu boi mici!
Daca tu crezi ca sunt pastile, de ce oare sunt milioane de barabti care se plang ca au sula mica?
Tocmai, pentru ca NU exista aceasta pastila minune, nici crema si nici tratamente de marire penis. Ceea ce gasesti tu pe piata, sunt creme care se vand disperatilor dar care nu fac nimic!

Singura procedura de marire a unui penis cu 2cm- maxim 3 cm, este operatia chirurgicala.
Procedura este destul de complexa, costa foarte mult, se face doar la adulti si ...are o marja de esec de 10%, cand te poate lasa impotent.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nici-o posibilitate in acest moment de a putea fi marita dimensiunea penisului medical sau prin tot felul de metode si procedee empirice. Toate lotiunile, cremele cu proprietati miraculoase, sau aparatele si instrumentele carora li se face reclama sunt pur si simplu minciuni bune doar de amagit si prostit pe cei naivi. Niciuna dintre produsele care sunt comercializate in magazine de ''profil'' nu vor avea absolut nici un efect sau vreo utillitat asupra penisului tau, dar in mod sigur vor avea au efect/impact asupra unor buzunare. Atat ale tale cat si a celor care le produc si comercializeaza. Multa sanatate si poate ca si putina minte si ratiune in plus ar fi....mai indicat. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Vreo două înțepături de albină ar putea ajuta...
Din păcate, efectul e temporar...

| Freya1 a răspuns:

Nu sunt pastile pentru asa ceva nu te mai uita la reclame

| Fatamuntilor a răspuns:

Am inteles ca bombonicile M&M de culoare ROSIE, luate de din doua in doua ore cu apa din creierii muntelui lui Venus te ajuta!

| sweetangels a răspuns:

Viagra!

| Yon1470 a răspuns:

In loc sa cauti pentru creier, cauti pentru penis.

| Striker14 a răspuns:

Nu exista pastile minune, cat o ai atat o ai. Operatie sau papa, restul sunt minciuni

| FrumuselulPpPpPp a răspuns:

Trage de puta vreo jumatate de ora pe zi. Dupa un an vei avea rezultate considerabile.
Si eu o aveam destul de mica inainte (18 cm), ma facea sa fiu complexat. Practic asta de aproximativ 10 luni si acum are aproape 20, 5 cm.
Am gasit metoda asta la un african de pe net. Acum sper sa ramana alungirea si sa nu fie doar temporara.
Bafta bosule