| anonim_4396 a întrebat:

Buna, as vrea sa stiu daca gelurile pentru mărirea penisului au vreun efect.

Răspuns Câştigător
| YeeeeRoooock a răspuns:

Acele geluri fac asta :
Stimulează producția de testosteron care este responsabilă pentru activitatea sexuală și potența masculină.
Viabilitate sporită a spermei.
Efect pozitiv asupra puterii fertilizante a materialului seminal.
Îmbunătățește durata sexuală și încrederea în timpul sexului.
Îmbunătățește lungimea și lățimea penisului.
Îmbunătățește starea nervoasă din zona penisului pentru a declanșa o excitare sexuală mai rapidă.
Activează fluxul de sânge către corpurile cavernoase pentru a oferi o erecție de lungă durată.
Previne creșterea congestiei pelvine și a problemelor de potență.

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu au nici un efect in a marii dimensiunile penisului!

| Violleta2022 a răspuns:

Absolut nici un efect!
Daca erau bune la ceva, te asigur ca nu mai exista pe lumea asta nici un barbat cu penis mic, toti avandu-le cat mai mari sau chiar pana la genunchi.
Gelurile si cremele de marirea ale penisului, sunt bani aruncati pe apa curgatoare, de orice barbat disperat.

| Hammurabi a răspuns:

A mai fost întrebarea asta.
Era un tip extrem de supărat că n-a avut nici un rezultat de la gel. Și l-a aruncat în grădină.
Anul următor a avut o producție record de castraveți... laughing

| VoidEternal a răspuns:

Au efect cum sa nu. Dar cel mai notabil e cel asupra portofelului tau.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dat fundă cui nu trebuia. E teapa curata!

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu știu nu am folosit in viața mea așa ceva nici voi folosi vreodată așa ceva

| pixelbundle a răspuns:

Din cate stiu eu, ar putea sa iti distruga penisul (cel putin pe termen lung efectele vor fi negative relativ predispozitie spre probleme medicale).

Mai bine, incerca sa iti faci timp pentru tine, pentru sport/sala si invata sa ai rabdare cu o fata, invata sa o intreabi ce vrea la modul general si in intimitate.

Bafta

| Vampire2girl a răspuns:

Au, dar îți afectează corpul