| Staniul67 a întrebat:

Sunt căsătorit și fac sex cu soția mea în toate felurile și toate pozițiile posibile, este o adevărată curva în pat și îmi place mult. De ceva timp mă chinui să o conving să facem sex împreună cu alt bărbat sau alt cuplu. Ce părere aveți despre fanteziile mele și dacă mai sunt cupluri care fac sau au făcut.

26 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu chiar sper ca esti troll...pentru ca nu pot sa accept sub nici o forma ca unui barbat i-ar putea placea vreodata ca in femeia lui sa isi bage p0ola alt barbat.

| Staniul67 explică (pentru wildthing):

Nu sunt troll, dar am spus îmi creează plăcere, când ma gândesc!

| darrio2007 a răspuns:

Daca o faceti in toate pozitiile, inseamna ca ii place sa o faca cu tine.
Nu ai de unde sa stii cum va reactiona cand ii vei propune asta.
Mai este si alta problema.
Daca ati face-o, sa nu cumva sa gaseasca pe altul mai dotat si mai experimentat decat tine si placerea de a o mai face cu tine va scade.
Femeia nu o vei intelege, cum gandeste, toata viata.
Gandeste-te bine inainte sa ii propui.

| Staniul67 explică (pentru darrio2007):

I am propus de mult asta, când facem sex spune că vrea, după nu vrea să mai discutam despre asta.

| Simpatic a răspuns:

Troll,ne-troll vine cu niste scenarii interesante la care majoritatea barbatilor viseaza, si fiti atenti multi au si parte laughing
la modul general, culmea este ca pe categoria asta sunt experte in ale sexului si dau sfaturi 'campionele' care nu au parte de asa ceva in viata lor...de sexwinking

| wildthing a răspuns (pentru Simpatic):

Majoritatea barbatilor viseaza sa le foote altul femeia?! Pe ce lume traiesti?! Cu siguranta esti rupt/a (ca nu stiu daca esti barbat sau femeie) de realitatea din lumea asta. 99, 999% dintre barbati ar turba de furie daca le-ar foote altul femeia.

| Simpatic a răspuns (pentru wildthing):

El a zis asa " De ceva timp mă chinui să o conving să facem sex împreună cu alt bărbat sau alt cuplu"

deci a zis si de cuplu!

iar eu am zis urmatoarele:

"Troll, ne-troll vine cu niste scenarii interesante la care majoritatea barbatilor viseaza, si fiti atenti multi au si parte
la modul general, culmea este ca pe categoria asta sunt experte in ale sexului si dau sfaturi 'campionele' care nu au parte de asa ceva in viata lor...de sex"

"Majoritatea barbatilor viseaza sa le foote altul femeia?! Pe ce lume traiesti?! Cu siguranta esti rupt/a (ca nu stiu daca esti barbat sau femeie) de realitatea din lumea asta..."

iar tu, vezi ca tragi niste concluzii usor 'impertinente'!
pentru faptul ca esti de 14 ani aici si inca nu cunosti userii activi si nici felul in care unii conturam raspunsurile (fiecare avem un stil particular prin care ne raportam unor intrebari aiurite puse de trolli)... spune multe despre tine si denota ca ai reale porniri narcisiste si o usoara aroganta!

eu mai sus eram destul de ironic, am stilul meu in care fac asta, dar de ce ar trebui sa ma justific? daca tu nu intelegi ironiile, sau cand este de glumit si cand seriozitate?

imi cunosti tu viata cand nu ai baut cu mine o cafea? stii cine sunt sau cine am fost? stii tu "ce cai am calarit si ce haine am terfelit"?'incat sa ma faci rupt de realitate? ma faci sa rad laughing

si nu, nu sunt 'prietene' asemeni celor care isi scot iubitele la produs! in toata activitatea mea de aici de pe TPU am blamat 2 lucruri cocalarii (limitatii, incultii etc) si proxenetii, orice forma ar imbraca ei
deci nu sunt nicio clipa pro fata de cei care isi dau iubitele altor barbati sa fie frecate...nici pe bani nici ca placere a lor de obsedati, maniaci!

sunt sigur ca ma vei bloca acum!
nu cred ca trebuia sa te aprinzi din asta, daca esti inteligent cum vrei sa pari, ca eu nu ma bag peste useri asa, iar daca o fac sunt sigur ca ei accepta asta pentru ca exista o simpatie intre noi (a se vedea cei cu care glumesc eu pe TPU) iar pe cei pe care ii iau eu 'de urechi' o fac in asa fel incat sa nu se simta atacati sau jigniti

| wildthing a răspuns (pentru Simpatic):

Nu, nu te voi bloca, pentru ca eu nu am acest obicei. Ma bucur ca te-am "fortat" sa dai mai multe explicatii, pentru ca ironia ta nu a fost deloc evidenta, iar daca eu nu am fost capabil s-o.detectez, acelasi lucru li s-ar fi intamplat si altora...si ar fi ramas cu aceeasi impresie gresita.

| Simpatic a răspuns (pentru wildthing):

Atunci esti un om inteligent si o sa am ce discuta pe viitor cu tine!
pe net adesea etichetam profilele celorlalti gresit, sunt sigur ca multi si multe de aici care ne-am aruncat ironii aspre am putea fi fata in fata placuti unii altora!
si da si eu pot eticheta gresit! am crezut ca esti usor altfel de user mai ales ca am vazut din partea ta adesea sintagma "***"winking
probabil sunt unul dintre cei mai asumati useri de aici chiar si atunci cand gresesc, nu degeaba cei de pe TPU (o parte dintre ei) au ales ca eu sa fiu locul 1 in topul lor de preferinte!
dar eu nu-s nici pe aproape de a fi 'userul perfect'!

te salut!

ps: si eu par narcisist aici! laughing

| IamJoKeR a răspuns (pentru wildthing):

Mie mi-a cerut fosta și după o discuție cu ea a plecat la mă-sa, eu personal sunt deschis la orice dar femeia și mașina nu se împrumută nimănui.

| dullcat a răspuns:

A mai fost aceasta intrebare si din partea,, sotiei''.In locul tau as lasa-o balta.

| Emilian65 a răspuns:

Ai niște fantezii prostești. Fii mulțumit ca este soția ta și face sex cu tine când vrei tu și nu pleacă la altul fara stirea ta.

| AliGab a răspuns:

Numai sa imi propuna asa ceva sotul si ar avea cererea de divort pusa pe masa. I-as putea ierta daca m-ar insela o singura data, dar numai sa gandeasca sa puna alt barbat/femeie/cuplu in patul nostru cand suntem amandoi nu i-as ierta.

| TheGentleman a răspuns:

Ok. Există multe cupluri de swingeri și grupuri.

Însă mă frapează abordarea aceasta: „nu pot sa accept sub nici o forma ca unui barbat i-ar putea placea vreodata ca in femeia lui sa isi bage p0ola alt barbat".

În condițiile în care oamenii nu își găsesc „din prima" partenerul de viață, practic fiecare își ia femeie/bărbat în care și-a băgat *** alt bărbat/femeie laughing)

Că nu mai ține vrăjeala cu sexul după căsătorie

| Lupică27 a răspuns:

Cati pun botul la vrajeala lu asta, sa moara gibilan laughing)

| wildthing a răspuns (pentru Lupică27):

Cred ca pune intrebarea de pe un cont si isi raspunde singur de pe alt cont. Un mic propagandist "progresist" cu misiunea de a mai subrezi un pic fibra masculina...conform noii agende, barbatii trebuie peezdificati, nu? Una dintre metode este de a-i convinge ca e "cool" sa-si imparta femeia cu altii.winking

| Lupică27 a răspuns (pentru wildthing):

Pai ma uitam si pe la mine pe la bloc barbati in toata firea la 40-50 de ani peezdificati maxim, barfesc, stau la fereastra si urmaresc pe ala, pe aia, au discutii de femei, despre unde se duce ala, ce face aia, etc.

| Robert2526 a răspuns:

Sunt fantezii normale, multi au astfel de fantezii. Daca e deschisa si pana la urma accepta, iar noi aveti o relatie puternica, chiar poate sa fie ceva interesant pentru voi. Discutati si stabiliti impreuna care va sunt limitele si apoi vedeti ce iese. Bafta

| Staniul67 explică (pentru Robert2526):

Avem o relație lungă și bine închegată, nu cred că o să fie cv. probleme, nu o forțez trebuie să o facă din propria dorință, chiar am vorbit că acel cineva este doar pentru sex nu dragoste.

| Robert2526 a răspuns (pentru Staniul67):

Atunci este perfect, cred ca nu este nimic gresit in a avea fantezii si in a le pune in practica daca amandoi va doriti. Din cate spui, pare ca si ea isi doreste dar probabil ca are unele indoieli si e normal. Daca totusi ajungeti sa incercati asta, sa alegeti pe cineva nu foarte apropiat, pentru ca poate sa devina ciudat daca e o persoana apropiata.

Puteti sa o luati treptat, spre exemplu, ati putea pentru inceput ca acel barbat cu care faceti, sa ii faca ei sex oral si atat. Vedeti cum va simtiti cu ceva de genul, apoi daca va place, continuati. Fantezia ta/voastra este putin tabu, mai ales la noi in tara, dar e destul de intalnita sa stii. Multi insa nu recunosc niciodata, din cauze sociale. Nu e un site potrivit pentru intrebari de genul, oamenii aici sunt destul de putin deschisi. Bafta, eu spre din suflet sa iti pui candva in aplicare fantezia

| vasileparnaie a răspuns:

Mai bine faceti gangbang bisexual acolo frate cu vreo 8 insi

| Răpităînnori a răspuns:

Divorțează că nu vă potriviți.

| AncaDorina1993 a răspuns:

Eu cred că tu vrei sa atingi stele cu mâna? Adică nu-ți ajunge că ai acasă o **** mai vrei și...
Nu cred că te ajuta cu ceva să întrebi aici... Noi avem păreri împărțite. Cum te-a urechat @simpatic, o să o facă și alții.
Clar nu sunt de acord cu asta.
Frate, încă ceva cum îți respecți mașină, femeia și casa așa te respecți pe tine.
Așa că...laughing trage tu concluzia.

Iaca eu de asta sunt de părere ca la început de relație, e nevoie sa vb muult despre toate, fantezii etc sa știi din capul locului, e timp irosit sau...nu sa mă trezesc după 5 ani de relație cine știe ce fantezie are cu Iulia vântur?

| Staniul67 explică:

Ce părere aveți despre împărțirea sotiei cu alt bărbat?

| Robert2526 a răspuns (pentru Staniul67):

"Ce părere aveți despre împărțirea sotiei cu alt bărbat?"

Cred ca o astfel de experienta poate sa te scoata putin din monotonie. Personal nu am incercat, dar cel mai fericit cuplu pe care il cunosc, face asta des si se simte foarte bine happy