| anonim_4396 a întrebat:

Sunt chiar asa urata?
http://tinypic.com/view.php?pic=30jpdud&s=6

36 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Cu putin efort financiar poti fi de nerecunoscut la un salon de infrumusetare lasa-i pe ceilalti sa manance din gura ce vor

| Sara2 a răspuns:

Nu mai faceti misto de ea, cand ii auzi pe fiecare "vai draga, conteaza doar sufletul" aici se vad adevaratele voastre fete, intr-adevar nu e o poza tocmai reusita dar fiecare om cum l-a lasat dumnezeu

| MaTrIx8378 a răspuns:

Cred ca si-a pus scoci deasupra buzelor si poate d-aia o fii asa thinking

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Nu asculta de nesimtitii astia, ce ii face sa te considere asa cel mai mult e din cauza ca se vede ca o mustata deasupra buzelor, nu stiu daca e de la nuanta pielii sau e chiar mustata dar asta se rezolva.Nu ai trasaturi faciale urate.

| blablablaa a răspuns:

Frumoasa mustata, sa n-o dai jos

| Azµre a răspuns:

și eu sunt făt frumos.

| Oana92 a răspuns:

In primul rand esti un copil si mai ai timp sa te schimbi, lasa-ti parul lung si schimba-ti rama la ochelari, o sa fie o schimbare in bine.
Si nu ii baga in seama pe nesimtiti!

| Duucu a răspuns:

Nu,nu esti urata happy
Esti doar groaznic de urata.
Apropo, la ea nu e important sufletul, ea ar putea arata bine dar nu vrea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingrolling on the floor
Macar ai facut multa lume sa rada.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vrut cumva sa ne omori? Sau te astepti sa ne sinucidem dupa ce-am vazut poza? Ai reusit doua lucruri, cu aceea poza. Pe unii i-ai facut sa rada, pe alii i-ai facut sa vomite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

WTF?
Serios? Doamne fereste!happyrolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| Larisssaa a răspuns:

Cred ca iti bati joc de noi cu poza aia. laughing

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Ce esti?

Răspuns utilizator avertizat
| Different69 a răspuns:

Da!

Răspuns utilizator avertizat
| Eus3b1u995 a răspuns:

Da chiar vorba lu joker WHAT THE FUCK?

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Nohappy urat e complimenthappy

| citygirl001 a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Exact lui dracu' i se spune mereu asa rolling on the floor

| citygirl001 a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Uite mai: strangi vreo 10 milioane SI TE DUCI intr-un SALON d'ala mare si acolo te face (daca te-o mai putea face) ''papusa'' ) rolling on the floor

| AndreiSerban1993 a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Exact

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Nu esti uratahappy esti un yeti frumos

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Sincer DA

| Or1Ginal a răspuns:

WTF?

Piei satanaaastraight face

Tiai primit primul sarut? macar? straight face

| Iulia250711 a răspuns:

Probabil ca daca te-ai ingriji putin ai arata mai bine

| mkmk a răspuns:

Da draga esti o papusa
Nu o barbie, o chucky! rolling on the floor nu-ti face draga probleme te pierzi in multime laughing

| AndreeaCristina31 a răspuns:

Oh God why...

| KiDz33N a răspuns:

Da esti mega urata

| Andreeaalinaa a răspuns:

Nu esti urata, esti o bestie criminala rolling on the floor)))))))))))

| LittleMe a răspuns (pentru Andreeaalinaa):

rolling on the floor))))))))))))))))))) rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))

| gâzzzy a răspuns:

Ia-ti mustata, dati ochelarii jos, aranjaza-ti parul` si dupa mai vino si tu de acasa. o femeie e urata daca nu se ingrijeste:*

| Alex_Quickyboy_1997 a răspuns:

Noroc ca sunt beat laughing