| anonim_4396 a întrebat:

Sunt confuza
Eu sunt straight. dar de ceva vreme am inceput sa o simpatizez pe o colega (just her celalalte fete mi's indiferente.deci sunt un fel de straight cu exceptie). Si ea ma tot imbratiseaza si se joaca cu parul meu si atunci is ceva gen: -_- Ce ii cu tipa asta? Ii cretina?
Cand ma gandesc la ea o fac cu placere O_OCand o vad nu simt nimic special.doar ca imi face placere sa discut cu ea
Imi place de ea si imi e antipatica in acelasi timp
Cam cum ar veni chestia asta?
Cum o definiti?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Si daca ai 13-14 ani, tot nu poti spune ca esti maturizata deplin, inca sentimentele pot sa-ti joace feste. Mai incolo o sa vezi probabil ca ea este pentru tine ca si o sora geamana, si de asta ai sentimentele astea de apropiere fata de ea.

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai 10 ani, abia ai inceput sa ai ceva sentimente de genul. Nu te teme, se va defini totul cu timpul.

| Prunela a răspuns (pentru Zenithf):

Cine spune aiasta? o_o

| Zenithf a răspuns (pentru Prunela):

Tu ai zis: data nasterii 30 nov 2001. Chiar daca nu ar fi asta adevarat, eu cred totusi ca tu esti la varsta la care sentimentele te iau "de-a valma".

| Prunela a răspuns (pentru Zenithf):

Oh god.sunt din 98'

| Zenithf a răspuns (pentru Prunela):

Si daca ai 13-14 ani, tot nu poti spune ca esti maturizata deplin, inca sentimentele pot sa-ti joace feste. Mai incolo o sa vezi probabil ca ea este pentru tine ca si o sora geamana, si de asta ai sentimentele astea de apropiere fata de ea.

| Prunela a răspuns:

Niet O_O

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

Răspuns utilizator avertizat
| spasm a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti faci un prietenlaughing

| Prunela a răspuns (pentru spasm):

I have one O_O Aia e problema O_O

| spasm a răspuns (pentru Prunela):

Ok, atunci da i de inteles ca nu esti interesata in alt mod decat acela de a fi colege. iar daca insista rupe prieteniawinking

| DeadxMemories a răspuns:

Simplu. Aproape fiecare femeie simte nevoie sa atinga o alta sau isi imagineaza scene intime cu aceasta. E ceva normal, psihologic, atunci cand uneori te atrage intr-un anume mod o persoana de acelasi sex cu tine. Nu cred ca e asa grav ce faceti voi, atata timp cat nu ati mers mai departe. Gandeste-te bine ce asteptari ai de la ea, si daca chiar simti ceva pentru ea, pentru ca in acest caz nu mai este o simpatie, o placere ci devine serios. Asta insemnand ca nu mai esti chiar straight...Nu te speria, si mie mi s-a intamplat, dar a trecut repede. Poate e doar o chestie de moment, o ratacire.
Funda? happy