| TVD13 a întrebat:

Sunt cu baiatul asta de 2 luni si...Tin mult la el. Pot spune ca nu am mai simtit niciodata asa ceva pentru un baiat.
El a fost plecat o saptamana la tara, si acum mi se pare putin schimbat. Putin mai multlaughing
Azi nu m`a sunat toata ziua, si cand m`a sunat sa iesim, de fapt mi-a dat un mesaj ciudat. Zicea ca daca vreau sa iesim sa ma imbrac, si daca nu, putem vb la telefon....in sf
Cand am iesit afara, in loc sa stea de vorba cu mine a inceput sa se joace pe telefon si sa vorbeasca la el. M-a vazut ca sunt plictisita, si-a cerut scuze si a continuat. Si mai tarziu, a ridicat putin tonul la mine dintr`o prostiesad
Inainte nu era asa. Nu era asa chiar deloc.
Noi am vorbit si despre sex inainte, si am stabilit sa mai asteptam un an, pana mai cresc eu putin.
Acum ma gandesc ca vrea doar s-o faca cu mine si atatsad
El chiar nu era asa. Ma tinea mereu de vorba, ma intreba de 10 ori daca sunt suparata numai ca sa fie el sigur, nu ridica tonul la mine, il interesa ce zic....Nu e baiatul de care eu m-am indragostitsad
Voi ce credeti?sad

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Are omul si alte treburi si tu il cam incurci.

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns (pentru neutrino):

Poftim? Ăsta-i un răspuns jalnic. Sincer, dacă are alte treburi, atât de importante, care să-l facă să nu o mai bage în semă pe săraca fată, atunci mai bine îi spune pe faţă şi încheie relaţia, că oricum sunt doar de 2 luni împreună. Că mai încolo va fi mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...s-a terminat visul frumos.

| vlad89c a răspuns:

Mda... sex la 14-15 ani, ori cum; ar trebui sa iti iei inima in dinti odata, si sa il zici: te-ai schimbat prea mult, tu nu esti cel pe care il iubeam, ce s-a intamplat cu tine?
Dar se poate sa fie intr-o depresie sau sa fie obosit, sa ii fie rau, sau ceva, mai asteapta, si vezi daca are acelasi comportament, daca da, atunci iti sugerez sa faci ce ti-am zis; pentru ca banuiesc ca nu vrei sa fie asa in continuare.
A da, si macar sa folositi prezervative.
De curiozitate, el ce varsta are?

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Salut! eu cred ca trebuie sa vorbesti cu el si sa ii spui ce simti si poate iti va acorda mai multa atentie sau poate la tara a cunoscut o alta fata si nu vrea sate supere eu cred ca voi doi trebuie sa vorbiti urgent

| AtAkUs a răspuns:

Pai s-ar putea sa aiba o depresie o suparare nu stiu daca pe tine, ori probabil nu te mai place si nu stie cum sa iti zica acest lucru trebuie sa ai o discutie cu el casa clarificati lucrurile

| Vlad201296 a răspuns:

Poate trece si el printr`o perioada mai dificila. Daca intr`adevar il iubesti atunci tb sa ai rabdare cu el si sa incerci sa-i acorzi si tu atentia care ti`o acorda el inainte. Intreaba`l daca il supara ceva, daca este cv despre care tb sa vorbiti... Eu nu cred ca perioada petrecuta la tara l-a schimbat. Oricum, fi alaturi de el si totul va fi bine big grin. Succes!

| Cosmin619 a răspuns:

Probabil are pe altcineva la tara nu te-ai gandit?