| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu iubitul meu de 3 ani si 4 luni, iar de la un timp din cauza ca lucreaza prea mult, facem dragoste mai rar. Saptamana trecuta am facut dragoste, dupa o pauza de o saptamana jumate, si am avut niste senzatii super(inca nu ajunsesem la orgasm). Senzatiile erau atat de puternice, incat nu stiam cum sa ma exteriorizez(ma simteam super) iar la un moment dat mi-a venit sa plang. Nu mi s-a mai intamplat niciodata asa ceva. Este posibil ca asa ceva sa se intample?
Vreau raspunsuri serioase, va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA, se poate!
e ceva interesant, intr'adevar! dar e posibil.si chestia asta din cauza ca ai dorit prea mult sa faceti dragoste din nou! a trecut totusi o saptamana, si tu il doreai din ce in ce mai mult, la fel si el[banuiesc], iar toti hormonii, toate sentimentele, tot ce simteai tu s'au strans intr'o "cutiutza" si pe urma "capacul" a explodat, iar placerea pe acre ai simtit'o a fost de neegalat! si ti'a venit sa plangi. in mintea ta erau cam ganduri de genul asta[hmmm, cat de bine ma simt, da cand nu am mai simtit asta] imi cer scuze. poate nu m-am exprimat corect, sau poate am spus ceva, si poti sa ma contrazici, ai tot dreptul.winking

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu stiu ce putea fi, poate te-ai simtit aiurea sau te-a luat asa o teama, depinde de starea ta emotionala. POate ca esti mai sensibila si oricine mai are momente tensionate in care le vina sa planga fara un motiv anume sau cine stie... daca ai avut vreo suparare atunci asta e, daca nu atunci poate ai avut emotii foarte puternice care te-a facut sa reactionezi asa.

| nicol20 a răspuns:

Mi se pare normal poate ti-a fost dor sa faci dragoste si poate ti-a fost dor de iubitul tau sa il simti.Nu te ingrijora

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Da, si mie mi s-a intampla sa plang in timpul actului sexual, insa nici acum nu-mi dau seama ce motiv am avuthee hee
Dar totusi.foarte frumoasa experienta voastra!
Numai bine!

| bibishor a răspuns:

Deci o recomandare pentru toata lumea... ABSTINENA! faceti si voi o pauza pentru a avea senzatii de genulbig grin

| byanka14 a răspuns:

Nu nu se poateeeeeee!:o:o:o:o:o

| ancuu a răspuns:

Da eu cred ca e normal
poate de data asta ai fost mai linistita si te gandeai doar la clipele frumoase petrecute cu elkiss

sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E plans de dor