| Aniella a întrebat:

Sunt cu un baiat de 10 luni si il iub mult... dar inainte sa fiu cu el am fost cu un prieten de.al lui pe care l.am iubit si inca mai simt ceva pentru el.ieri m.am intalnit cu el cu gandul doar de a vorbi. dar el fortat m-a luat in brate si m. a sarutat spunandu. mi ca ma iubeste... dar si eu il iubb.nu stiu ce sa fac.si mai demult m.am certat cu actualul din cauza lui.nu stiu ce sa fac iubesc doi baieti.sad

Răspuns Câştigător
| Atzumy98 a răspuns:

Eu spun sa il lasi pe fostul. stiu ca se uita greu dar asta e! poate vrea sa isi bata joc de tine, ok ok poate nu! dar poate vrea sa va desparta pe voi doi.te-ai gandit ce fel de om este daca vrea asta? gandeste logic! daca vrea sa va desparta si o sa reuseasca, e in stare sa te si insele.revin,ramai cu actualul fiidca daca te-ai certat cu el din cauza lu fostul, inseamna ca tine la tine si nu vrea sa te piarda! dar trebuie si u sa nu te lasi pacalita! :* sper ca te-am ajutat cu logica mea rolling on the floor

4 răspunsuri:
| florynna93 a răspuns:

Ia-ti un timp de gandire...ia o pauza si de la actuala relatie si vezi cum te simti.numai tu poti decide cu cine sa ramai.iti doresc succeswinking

| Emmilia a răspuns:

Ascultati inima eu zic saramai cu fostul

| furios4you a răspuns:

Pune-i la test si vezi care te iubeste cu adevarat. si tu ar trebui sa simti care e alesu. daca nu poti sa faci departajarea atunci inseamna ca inca nu-ti cunosti sentimentele, mai bine spus pe tine

| angel_4153 a răspuns:

Buna ELa.Eu zic sa stai cateva zile si sa te gandesti bine pe care dintre ei il iubesti cel mai mult pe actualu sau pe fostul. Gandeste-te foarte bine ca sa nu iei o decizie gresita care sa te faca sa regreti mai tarziu.Mult succes.:*