| KlaudyaPussy a întrebat:

Deci fostul meu iubit cu care am stat 6 luni acum ceva timp mi-a spus ca a stat cu mine doar sa ma f**a si a vazut ca nu reuseste zice ca vroia sa se desparta de mine dar n-a facut-o am facut-o eu big grin pentru ca im placea de actualul meu iubitwinking.dar daca nu a tinut la mine de ce imi spunea ca ma iubeste a dovedit-o de multe ori >: si m-a intrebat doar odata daca vreau sa ma culc cu el daca isi doarea cu adevarat asta insista nu? eu si acum mai tin un pic la el totusi eu mi-am facut alt iubit de 3 luni si el abia acum o saptamana si sunt geloasa pe aia :@ nu stiu ce sa fac si in seara asta m-a luat de mana cand n-a vazut nimeni si mi-a zis " DA TE-AM IUBIT SI TU STII ASTA SI INCA TE MAI IUBESC NU CONTEAZA DACA AI IUBIT SI EU IUBITA DAR TREBUIE SA FAC CEVA CARE DE MULT N-AM FACUTO! " si m-a sarutat lung mi-a placut enorm de mult dupa eu am fugit si actualu meu prieten m-a luat in brate si s-a certat cu el ( adica cu fostul iubit ) dupa am clarificat lucrurile intre ei...dar totusi oare chiar ma iubeste fostul iubit? straight face

Răspuns Câştigător
| Ruuxxii a răspuns:

Sincer, daca ar fi tinut la tine cum spune..nu ar fi facut ce a facuthappy..parerea mea este ca nu te meritahappy, meriti mult mai multe. Cand a vazut ca esti cu alt baiat a realizat ce a pierdut. Crezi ca daca ar fi tinut la tine atat de mult precum spune acum ar fi cu alta? Probabil ca sta cu ea doar ca sa o ****...pacat de fata aia!sad, ce pot sa iti spun, in viata sun si suisuri si coborasuribig grin, precem peste. FARA REGRETE, o sa il uiti cu timpul:* Succes!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Isi iubea interesele nu organele interne pe care le detii, nesimtit.

| Zenithf a răspuns:

Te iubeste, ii plac tatele si pasarica ta. Pana nu pune mana pe ele nu are stare.
Acum tine de tine, de ce vrei tu, sa fii noua cucerire a acestui don Juan de Ferentari, sau ai asteptari mai mari de la viata.

| neutrino a răspuns:

Te iubeste pana isi vede caii in caruta. Si actualul la fel va face. Tu ce crezi ca isi doreste un baiat de la tine?

| bogdan72 a răspuns:

Am trecut prin ceva asemanator. Acum chiar simte ceva (poate simtise si la inceputul relatiei, la sfarsit nu era nimic), dar nu e ceva de durata. Nu vad ce sens are sa continui cu el. Ce a zis a zis pentru ca nu te mai placea, dar si din mandrie.

| Mirunelu a răspuns:

Desi aceasta problema s-a solutionat o sa-mi spun si eu parerea pentru ca am alt punct de vedere. Daca tu spui ca ti-a aratat ca te iubeste si ca nu a insistat pe subiect inseamna ca ceva a fost acolo in inima lui. Tu te-ai despartit de el si probabil el este prea mandru ca sa fie parasit de o fata si a incercat sa te raneasca la fel de tare cum l-ai ranit si tu pe el, si cum vorbele dor cel mai tare... Nu cred ca daca ar fi vrut doar sex s-ar fi straduit 6 luni si ar fi continuat, fara sa vada vreun rezultat. Situatia este putin incerta, dar tind sa cred ca macar putin a tinut la tine.

| FuckTWorld a răspuns:

Nu iti zic sa-ti vezi de scoala ca nu ii treaba mea, tu stii ce obiective ai in viata.Simplu ii baiatu vroia sa-ti traga la poarta si dupa disparea.Insa problema adevarata ii ca tu te saruti cu el si dupa fugi la actualu prieten si mai te-a luat si in brate, aici ii problema si se mai si cearta cu el chiar daca tie ti-a placut enormlaughing. Actualu prieten ii prost daca te-a mai luat in brate.M-ai ars odata, raspunsul ar fi simplu,, mars'' la ala si ceau.Ce sa clarifice cu baiatul alalaughing) cand problema ii la tine ca tu ai vruthappy, trebuia sa clarifice cu tine sa te trezeasca la realitate si sa plece. Sper ca nu te-am suparat, nu am intentia asta, insa asa ar trebui sa faca, daca se considera baiat.Numai bine!

| bakero a răspuns:

Acum inteleg de ce scrii atat de dazastruos si cu greseli gramaticale: nu ai timp pentru invatat deoarece numeri iubitii! Pune mana pe carte si lasa lucrurile amoroase ca sa vina de la sine! E un sfat...

| KlaudyaPussy explică (pentru bakero):

Eu m-am nascut in Italia vin in tara doar pentru 6 luni odata la 2 aniwinking