| piwy a întrebat:

Sunt cu un baiat de cateva zile si se gandeste numai la sex.Il plac ca nu stiu daca il iubesc.Si totusi cam insista asupra temei. Ce fac?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

acesta va fi raspunsul pe care va trebui sa il lasi lor
--=D.N.D 4You=- IzzyZone.Com: Luata la palme in directO blonda se alege cu o bataie in directdupa ce ii aruncaun pahar cu apain fataprezentatorului TVPriviti: http://www.izzyzone.com/category/funny-video/ da mai departe

| Zenithf a răspuns:

Sa nu faci nimic.

| Razvan a răspuns:

Daca nu vrei, paraseste-l.Care e problema?thinking
Sex se poate si fara iubire
Dar iubire fara sex nu se poate(mai devreme sau mai tarziu tot o vei face)

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Poi poti vorbi cu el. Da-i de inteles ca vrei, dar nu acum(asta ca sa nu-l pierzi). Da-i impresia ca si tu te gandesti la asta. Daca crezi ca el vrea doar sex fa tot posibilul sa nu te atasezi de el, pentru ca vei suferi mai mult dupa. Ca sa-l mai calmezi ai putea sa faceti petting(daca iti doresti si tu asta). Daca crezi ca nu poti sa nu te implici, mai bine renunta de pe acum, ca mai tarziu sa nu fi pusa in situatia de a face sex cu el doar de teama sa nu te paraseasca.

| cristiano9 a răspuns:

Loveste'l la pipometru laughing

| PlayWithMe a răspuns:

Haide ca este chiar amuzant laughing deci sa iti explic in calitate de baiat daca el vrea sex inseamna ca vrea doar sex laughing nu vrea sa stea cu tine pnt ca ii place de tine ca fata cum esti u. poate ii place cum esti fizic. si vrea o aventura cu tine si apoi bye laughing

| danieladana a răspuns:

Pai el nu te iubesti cu adevarat daca cere asta vrea doar sa te*** si dupa aia pleaca te lasa. nu o sa te mai caute niciodata asa ca nu fi fraierica si nu te lasa. lasa-l sa fiarba ca un prost

| NiuSea a răspuns:

...tre sa nai deloc minte ca s nu intelegi. Orice baiat vrea asta de la o fata, fii sigura mai ales cum ti-a spus tie din prima!