| Nicoleta_Alexandra_1992_Ss6A a întrebat:

Sunt cu un baiat si ne iubim enorm dar el are o relatie cu o fata de 1 an de zile.treaba e ca ii e mila sa o lase pentru ca nu are mama si ii e mila sa ii zica.dar noi ne iubim enorm si cum sa facem ca suntem numai pe ascuns.

6 răspunsuri:
| d3utzzu a răspuns:

Buna nicoleta. Aveti 2 optiuni...1-Ori stati pe ascuns (si nu cred ca v-ar placea).2-Ori poate vorbii cu ea si sa o faca sa inteleaga ca nu merge intre ei si etc si sa ii spuna ca nu e din cauza ca nu are mama, daca asta intelege ea.Eu cred ca cel mai bine ar fi sa vorbeasca el cu ea si sa o faca sa inteleaga ca tine la ea ca la o amica dar ca relatia de iubire nu merge intre ei! Sunt sigur ca va intelege. Funda?smugbig grin

| neutrino a răspuns:

Baiatul e istet si va pacaleste pe amandoua. Bineinteles ca tu vei nega.

| Cricutz a răspuns:

Ce inconstient e/sunteti...Adica o insala de ceva timp si acum va ganditi cum sa faceti sa nu sufere? oh go on

| rockellmy35 a răspuns:

Deci,cel mai bine e sa ii zica sincer.Ar fi si alte metode dar asa e mai bine.Ii spune: ''ca nu vrea sa o raneasca si ca tine si ca a tinut la ea dar oameni se mai schimba si mai au nevoie de o pauza.Esti o fata buna dar nu pentru mine. Sper ca poti intelege! Vei gasi pe cineva mai bun decat mine! Sincer, nu e vina ta! Chiar de loc.Am intalnit o alta fata! Si tu vei intalni pe altcineva! Imi pare rau, esti ok?''cam ceva de genul... sper ca poate ajutahappy

| pinky159 a răspuns:

Bunahappy
Cred ca nu este corect pe fata care este el cu ea momentan, este mai mult dureros daca o sa afle ea ca va iubiti, mai bine este sa ii spuna el dar sa nu ii spuna cu rautate sai spuna ca vrea nu mai are sentimente pentru eapuppy dog eyes sau sai spuna ca vrea sa ia o pauza sau ca si-a gasit pe alta fata dar pot sa ramana prietenihappy
Sper ca te-am ajutat:*
Fundita?>big grin

| byanca20 a răspuns:

Daca voi va iubiti asa mult si doriti sa ramaneti imprena in vazul lumii, el trebuie sa vorbeasca cu fata respectiva si sa ii spuna ca relatia lor nu mai poate continua! Fundabig grin