| semy a întrebat:

Sunt extrem de deprimata as fi vrut sa ies in seara asta in oras dar n-am cu cine, ce sa fac?crying ma simt teribil de deprimata, am inceput sa plang fara motiv crying

4 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Iesi singura prin oraswinking Te aranjezi frumos si mergi unde ai fi mers cu altcineva. Ai mult mai multe sanse sa cunosti oameni noi si in plus, stii cum e, decat intr-o companie proasta mai bine singura. Have fun girl!

| glamour a răspuns:

Te poti uita la un film de comedia, poti asculta melodii vesele. sau poti face ceva ce iti place.

| Tiberius a răspuns:

De unde esti?laughing)

| alexeanca a răspuns:

Asculta muzica la casti (volum maxim, pentru depresie)si danseaza.La mine are efect.Sau alearga in parc.Eu fac inot si nimic nu ma scoate mai repede din starile astea decat sportul si muzica ritmica.