| kitkat2 a întrebat:

Sunt fata si mi-e foarte rusine sa vorbesc cu baieti. Oare din cauza ca n-am avut niciun prieten?

12 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

De ce sa iti fie rusine; sunt oameni ca tine si ca mine big grin Vei avea emotii doar fii mai dezghetata. Incepe cu inceputul, cu putin, apoi avanseaza spre mai mult si sala naibii rusinea ca nu e bine la varsta asta.

| Purec a răspuns:

Pai daca nu vorbesti cu baietii, cum sa ai prieten?

| Daysee a răspuns:

Trebuie doar sa te adaptezi, sa incerci sa fii mult mai sociabila si totul va veni de la sine. Nu-ti fa griji, cand vei creste vei putea vorbi linistita cu baietii si vei avea si iubiti. Mult succes si sarbatori fericite.
Pa, pa.

| cristiiiiiii a răspuns:

Deoarece esti timida si risti sa dezvolti un complex, asa ca incearca sa intrii in vorba cu baietii

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Da, probabil e şi asta o cauză.
trebuie să-i cunoşti mai bine, aşa nu vei mai fi ruşinoasă cu ei

| Azµre a răspuns:

Păi câți anișori ai?

| LineGuide a răspuns:

Pai daca esti antisociala cu baietii, vrei un prieten? Crezi ca prietenii se cresc in ghiveci? Vorbeste cu ei, ca nu suntem niste fiare, suntem si noi precum fetele, doar ca mai directi in anumite situatii.
Mult noroc!

| Numero1 a răspuns:

Cum adica ti-e rusine sa vorbesti cu baietii, deloc sau chestii mai personale, pentru ca daca este prima varianta este grav, daca e a doua este doar o teama normala.

| Different69 a răspuns:

Poate esti prea timida...

| NormalUser a răspuns:

Esti virgina?

| GigiPleaca a răspuns:

Asteapta sa vina el sa vorbeasca cu tine, asteapta mult si bine miracole exista!

| kitkat2 explică:

Da mai rau e ca am 19 anisad