| Rosalindutza a întrebat:

Buna happy Am si eu o intrebare,si va rog sa nu radeti

Deci, am 16 ani si nu am avut nici un prieten pana acum..credeti ca ar trebui sa imi fie rusine de asta? si oare va veni si vremea cand voi avea un prieten? [si app. imi e teama ca daca voi avea un prieten va rade de mine, ca nu am mai sarutat niciun baiat pana acum] happy Sper ca imi puteti raspunde la intrebari.[fara "mistouri"]

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

Presupun ca esti timida? sau doar nu ai intalnit persoana potrivita inca? In fine nu ar trebui sa iti fie rusine:p, altele fac altceva la varsta ta daca intelegi ce vreau sa zic.Ai timp destul si baieti sunt destuii.Atat timp cat intalnesti persoana potrivita nu ai de ce sa iti faci griji ca aceasta va rade de tine.

| Ðoolke_Myhaela_1985 a răspuns (pentru Cosmin1I):

Da este adevarat nu trebuie sa iti fie rusinewinkingO sa iti gasesti perechea la timpul potrivit
winking

| nutzic a răspuns (pentru Ðoolke_Myhaela_1985):

Asta nu e un motiv sa iti fie rusine..toate la timpul lor!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adisuper a răspuns:

Este chiar ok, adică eşti destul de mică, toate la timpul lor...

| TheAvenger a răspuns:

și ce dacă? ..de ce să-ți fie rușine? și eu am aproape 15 ani și n-am avut nici un prieten și mă simt foarte ok laughing..asta cred că se datorează faptului că eu mai mult îi sperii decât îi atragrolling on the floor.dar, asta-i altă poveste.în concluzie, o să vină și vremea ta, stai liniștită.

| Rosalindutza explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.Nu am sa-mi mai fac griji love struck