| bianca pisi a întrebat:

Sunt foarte speriata! Prietenul meu a plecat acum cateva zile la tara si se va intoarce peste doua luni si cred ca va trece foarte mult timp si cand se va intoarce nu o sa mai vrea sa fie cu mine (am 13 ani)El nu este nici un baiat care sa stea mult cu o fata si am mai fost despartiti de doua ori. Voi ce credeti

Răspuns Câştigător
| pysy97 a răspuns:

Pai. daca te iubeste cu adevarat o sa mai fie cu tine, da asa daca pentru el esti ca o aventura te parasi oricand pentru ca pe el poate nu il interesezibatting eyelashes. Pwp:*

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Era obligat sa plece la tara?!

| nicoleta01 a răspuns:

Nu prea cred in relatii la distanta! sunt si acolo fete si cine stie. daca tine la tine o sa fiti in continuare impreuna dar sunt 2 luni timp in care nu o sa va vedeti si inca sunteti copii sa fim seriosi, poate in acest timp iti gasesti si tu pe altcineva big grin

| Wardenitza lu Warden a răspuns:

Joaca`te in continuare cu papusi!

| szandi_2169 a răspuns:

La 13 ani. lucrurile se schimba foarte brusc si foarte des. nu trebuie inca sa tii la lucruri serioase. nu e oke inca. ai timp de probleme serioase si ai timp sa suferi mult timp de acum inainte. fi indiferenta. si bucurate doar de moment. fara planuri de viitor! :*