| pantofipantofi a întrebat:

Sunt foarte suparata si deprimata, in octombrie am cunoscut un baiat, am iesit de cateva ori (eu m-am indragostit la prima vedere) apoi intr-o perioada a inceput mereu sa imi zica ca e obosit ca nu are chef sa iasa, desi ma durea ca incepusem sa tin la el m-am retras usor ca eu intelesesem din asta ca nu mai vrea sa iesim, mi-am facut alt prieten intre timp, de vreo 2 luni a inceput iar sa ma caute mereu imi zice sa iesim, (mi-am dat seama ca inca mai tin la el) el l-am refuzat mereu dar nu am avut curajul sa i spun ca mi-am facut alt prieten, azi m-a sunat si m-a intrebat daca ies, i-am zis ca nu stiu, iar el mi-a spus ca mereu fac asa, mereu il refuz, si a zis ca in cursul zilei de azi asteapta raspunsul meu, sunt fffff agitata deoarece nu pot sa il uit si nu am tupeul sa ii spun ca am pe altcineva, ce ma sfatuiti sa ii spun? actualu e ffff gelos face urat la chestii de astea, ma simt f prost fata de fostul crying

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mai bine faci ce simti tu chiar daca fostul nu merita sa iesi cu el pentru ce ti-a facut tie. Tu poti sa termini cu actualul si sa pleci cu fostul.

| paupaulapaulina a răspuns:

Asculta'ti inima si gandeste'te la clipele frumoase petrecute cu fiecare dintre ei love struck

Gandeste'te care dintre ei iti ofera mai multa afectiune, tandrete si caldura day dreaming

Decizia asta nu o sa ti'o poata lua nimeni, eu iti spun sa nu asculti de cei care iti vor spune sa mergi la unul sau la celalalt... Decizia iti apartine :*

Pls Fundita happy