| alixutza a întrebat:

Sunt foarte suparata si trista deoarece fostul meu iubit se comporta ciudat cu mine adica ma ia in brate ma mai pupa dar ne-am despartit de revelion si acum nu stiu ce sa fac va rog ajutati-maa

Răspuns Câştigător
| Pierre_1139 a răspuns:

Buna Alixutza.Nu dispera.Nu fi trista si nici suparata, ca nu ai de ce.presupun esti tanara.M-ai ai multe de facut. Daca numai vrea asta e.O sa vina urmatorul. Funda?

3 răspunsuri:
| UPT a răspuns:

Nu stiu relatia voastra anterioara. si nici de ce v-ati despartit. Incearca sa dai mai multe detalii.

| Ivallll a răspuns:

Pai poate vrea doar sa vada daca tie iti place de el si profita de asta... big grin uite id meu lala_danonino si vb :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,inseamna ca ori te iubeste prea mult ori ca nu-i pasa ce ai spus de revelion ori ca nu te ia in serios sau este urat si tu esti singura lui ssansa.
Desparte-te de el daca nu-l mai placi/iubesti.