| døLLcee a întrebat:

Hey! big grin ma ajutati cu un sfat? Am fost cu un baiat un an ne iubeam mult era totul perfect roz sa spun asa se comporta superb cu mine stia cand sunt trista sau fericita m.a iubit mult si mi-a dovedit-o de multe ori dar ca fiecare cuplu en certam ne impacam si ne iubem mai mult dar acum cateva saptamani ne-am despartit din cauza ca el a zis ca nu ma merita ca m-a facut de multe ori sa sufar ( ma cam suparam pe el ca vorbea cu multe fete etc laughing ) si a zis ca nu vrea sa ma vada plingand din cauza lui ca e prost sad dar uneori mai am jigneste dar uneori ma i-a in brate ma pupa ieri a stat toata ziua doar cu mine de mana azi mi-a fost cam rau si am plecat de la scoala ( e in clasa cu mine) si cand a iesit de la scoala el a fost primul care m-a intrebat ce fac cum ma simt el a zis ca daca mi-e rau vine sa stea cu mine. Oare mai simte ceva pentru mine chiar il iubesc si vreau sa ne impacam dar el e o fire foarte orgolioasa a fost cu o fata doar sa ma faca geloasa zice ce pot face sa se intoarca la mine?

11 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

E prost! Cum sa se desparta de tine pentru ca zice ca te face sa suferi?! Tu trebuie sa decizi asta. Daca tu chiar ti la el si il vrei inapoi vorbeste serios cu el, spune-i ce te deranjeaza(chestia cu fetele), dar gandeste-te ca e baiat si baietii se mai uitawinking, daca il iubesti si te iubeste poti trece cu vedrea atata timp cat NU te inseala! Si orice ar fi nu il lasa sa plece. Certuri au toate cuplurile pana la urma, nu e sfarsit de lume asta.

| døLLcee explică (pentru 0IoAnA0):

Oloanao stii azi la scoala toate pauzele a stat numai cu mine de mina si in brate la un moment a vrut sa ma pupe dar s-a indepartat repede se poarta dragut cu mine si chiar mi-as dori sa se intoarca...

| 0IoAnA0 a răspuns (pentru døLLcee):

Atunci vorbeste cu el si spune-i ca il vrei inapoi si INSISTA, se vede ca inca tine la tine happy. Bafta! :*

| RAY a răspuns:

La cum razi mult isi pasa vad

| døLLcee explică (pentru RAY):

Ce copil straight face imi pasa ma sa nu zic straight face -_-

| neutrino a răspuns:

Asa sunt marile iubiri, cu nabadai!

| fetelerebele a răspuns:

Paiii da eu asa dupa ce ai ziis ca a fost primul care m-a intrebat cred inca tine la tine ce? nu cred.E SIGUR CA TINE LA TINE! vb cu el si spune-i Ce te deranjeaza (ca vb cu fetele) si apoi ca il iubesti :* succes! sa imi ziiici ce s-a intamplat!

| Lucy26 a răspuns:

E cam rau..stii cum e daca iubesti iti mai calci pe orgoliu cred ca el ar fi vrut sa o termine cu tine ...si acum a realizat cat de mult ii lipsesti. faza ca nu vrea sa te faca sa mai plangi mi se pare un pic penibila..ar fi trebuit de mult timp sa realizeze asta. oricum chiar daca e greu vorbeste cu el si zii ca esti dispusa la o alta incercare si ca ti-e greu fara el si vezi cum il prinzi sa nu fie intr-o situatie rea ca sa se razbune pe tine! Succes! Acum poti sa ma ajuti tu? Plac un baiat si i-am zis doar ca el a zambit ( asta a fost pe facebook) apoi cand l-am intrebat ce-i cu zambetul a zis ca nu stie..am mai intrat odata si am vorbit ..atunci l-am cam acuzat ca ar placea o alta dar s-a dovedit ca nu-i asa. invatam la aceeasi scoala dar nu ma saluta cand trece pe langa mine si totusi se uita foarte insistent dar nu intr-un mod rau ( zice prietena mea cea mai buna ) si nu stiu ce sa fac...il vreau dar nu printr-un mod prostesc sa par obsedata. P. S. sunt cu 1 an mai mica si sunt in clasa a vii-a ( te rog nu te lega de asta ) Merci anticipat!

| døLLcee explică (pentru Lucy26):

Hmmm pai si eu cu el eram cei mai buni prieteni laughing) si dupa am vazut ca-l plac dar euu nu sunt asa frumoasa laughing si el era cel mai furmos din scoala toate fetele mureau dupa el dar m-a ales pe mine sti incearca sa stai cu el si fi aproape de el fi curajoasa si cna dil prinzi pupal pe obraz asa "prieteneste' vorbeste cu el zambeste-i si tu

| Lucy26 a răspuns (pentru døLLcee):

Multumesc! :* :*

| døLLcee explică:

Din pacate este cu alta sad zice ca nu o iubeste si ca pe mine ma iubeste vineri a venit la mine acasa am vorbit ca nu o iubeste ca ca eu sunt viata lui ne-am pupat dar de ce e cu ea? sad ma doare ca ieri faceam un an si o luna sad si mi-e greu sa vad cand ii zice lui aia noapte buna te iubesc pe facebook sad ma doare inima pling sad am trecut prin multe impreuna sad imi zicea ca sunt piesa lui preferata sad si acum e cu ea sad o C###A care se baga in relatii a distrus 5 relatii ca s-a bagat ea off ce sa fac acum nimeni nu ma intelege imi spune sa il uit da cum? bati din palme si l-ai uitat imi zic ca va trece nimic nu trece fara sa lase urme mi-e greu sad stau cu ursuletel de la el in brate si ma intreb ce am facut sa merit asta? am avut o inima mare prea mare sad cum sa trec peste asta peste amintiri peste atatea stau cu el in banca ma ciupeste ma i-a cateodata de mana de ce?