| àIèD a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de la mine din clase de sambata trecuta! Cand iesim (chiar si cu prietenele ei)disctutam, ne sarutam etc.dar totusi am o problema.La scoala chestia e diversa adica nu vorbim aproape deloc ecc.Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Sa inteleg ca tu ti-ai dori ca ea sa fie la felsi la scoala? Mai ai putina rabdare pana se va simti pregatita sa te sarute in fata intregii clase.

| Against a răspuns:

Spune-i ca te deranjeaza asta.

| HDSeer a răspuns:

E bien cea ce face.La scoala te duci sa inveti si nu sa o curtezi.
Poti sa vb cu ea doar nu exces.
In plus poate se rusineaza.La mine e la fel eu sunt pro ca fetele sa faca astfel deoarece sunt locuri mai potrivite pentru discutii big grin