| tiktok25 a întrebat:

Vreau sa stam mai mult impreuna, sa ne sarutam mai mult, sa iesim impreuna.Noi ne vedem doar la scoala. Mi-e frica sa ii spun chestia asta pentru ca s-ar putea supara si il iubesc cu adevarat si nu vreau sa il pierd! ajutati-ma va rog! Dau fundita:d

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Grabeste-te incet! Cere cate putin si totdeauna incearca sa simti ce peste prea mult si ce este prea putin. Cauta sa ii dai libertate... sa se simta cu tine ca si cum ar intra in Rai: liniste, nimic fortat, intelegere, prietenie, confort. Invatatul impreuna, preocupari comune, discutii asupra subiectelor de interes comun, acordul deplin cand luati o decizie impreuna.
Cauta sa eviti a pune condii, sau sa ceri vreodata ceva batand din picior chiar si la figurat. Cel mai neplacut lucru este femeia crampon.
Cauta sa te faci indispensabila. Sa stii orice il intereseaza. Sarutarile vin, veti iesi impreuna.
Ai rabdare! Cu rabdarea treci marea. M-as bucura pentru tine sa ma intelegi

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Daca il iubesti si te simti bine cu el, incearca sa ii spui ce iti doresti, iubitul tau trebuie sa iti inteleaga si dorintele si nevoile nu numai sa fie "iubit " cu numele.Eu una zic sa vorbesti deschis cu el, iar daca el va reactiona urat, sau se va fastaci inseamna ca nu te pretuieste cu adevarat si asta ar trebui sa te puna pe ganduri:d Banuiesc ca nu ai nevoie de un baiat delasator care sa nu te si inteleaga...big grin deci. vb cu el nu ai nimic de pierduthappy

| lilboutique a răspuns:

De ce sa se supere?raised eyebrows
nu are deloc motiv de suparare, din contra. dar daca relatia dintre voi nu e asa buna sau daca el nu simte la fel ca tine stiu, e tristsad dar nu te merita daca nu iti raspunde cu aceleasi sentimente.

| darrio2007 a răspuns:

Crede-ma ca nu se va supara. Dimpotriva chiar ii va place.Nu multe fete spun primele asa ceva unui baiat.Asteapta ca baiatul sa faca primul pas. Spune-i ceea ce simti.Nu vei regreta. Daca tine cu adevarat la tine.

| leuxxx a răspuns:

Nu te grabi ai tot timpul din lume. Ce o sa faci mai tarziu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci in asa fel incat sa-l vezi cat mai putin la scoalabig grin, si pe seara, poti sa-i zici ca "azi nu prea ne intalniram nici la scoala, hai sa iesim"
Nu stiu, sper sa te ajute`thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa-i sp ce simti...chiar daca nu te iubeste nu e singurul baiat din lume...incearcabig grinbig grinwinking

| Zuzu Buaaa:-x:-x a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat.spune-i...Nu ai putea sa i pierzi daca si el te iubeste.happy