| costin4sept a întrebat:

Sunt in clasa cu o fata pe care o plac foarte mult. Cand i-am spus asta avea prieten si afland asta i-am spus ca in timp nu o sa-mi mai placa de ea pentru ca avea prieten si nu renunta la el. Acum o saptamana s-a despartit de prietenul ei, nu stiu motivul. In tot acest timp mie tot imi placea de ea. Ce sa fac? Sa incerc sa o cuceresc sau sa o uit?

Răspuns Câştigător
| Inovation31 a răspuns:

Fi tu insuti si ai sa reusesti nu fi genul de baiat care se da mare in fata lor, incearca sa te faci placut de ceilalti deoarece ea va veni la tine o sa vezi dar daca ea nu te baga in seama cereti scuze si intreab`o cat e ceasul bagate in vorba cu ea fa`o sa rada

5 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Poi depinde daca aceasta fata a trecut peste despartirea de prietenul sau intreab-o daca e pregatita de o noua relatie bine daca nu acorda-i prietenia ta ciao

| Inovation31 a răspuns:

Cu timiditatea nu faci nimic...ai si avem cu toti o viata mai bine ai trai aceasta viata din plin sa nu fi timid ...atunci daca u chiar nu reusesti sa treci peste timiditate zi pe mess

| C_9293 a răspuns:

Pai.ea macar te simpatizeaza? daca nu, atunci nu o bate la cap pentru ca asa am si eu un coleg si nu il mai suport! ma streseaza sa fiu cu el, si eu chiar nu vreau!

| Andreyutz_9605 a răspuns:

Frate, iti zic sincer asa am patit si eu si iti zic cum am procedat...am intrebat-o daca vrea acum sa fie prietena mea si ea a spus : Da! i-am luat niste flori, a dus-o la un cinema si inca ma iubeste. sper sa iti meargawinking
Fundita?

| costin4sept explică:

Mda, am uitat sa spun ceva important. Sunt mai timid nu pot sa spun si nici nu stiu dc.