| ciprian9521 a întrebat:

Cum sa cuceresc si eu o fata care abia s-a despartit de fostul ei prieten nu cred ca e bine sa incerc asa de repede fiindca e abatuta in urma relatiei oricum ea stie cat o plac

Răspuns Câştigător
| :X pinky love you :X a răspuns:

Sincera sa fiu ...am fost in aceasta situatie.big grin Eu zic sa vorbesti frumos cu ea si despre lucuri care-i plac. Si ii spui ca ii esti aproape si chestii de astea. Eu cred ca totul o sa fie bine. Deci: vorbestei frumos, glumeste cu ea si fa-o sa se simta cat mai bine cacai restul... vor veni de la sine, SUCCES:*

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă ştie deja cât o placi, las-o în pace. Ai multă răbdare. Va veni ea la tine. Abordeaz-o rar (maxim o dată pe săptămână) şi încearcă să-i fii alături strict ca prieten. Lasă lucrurile să decurgă de la sine.

| dontstoop a răspuns:

Pai fii ingenios... spune-i ceva pe acolo, cuvinte din alea tandre dar nici prea tandre ca nu sunteti impreuna.mai bine zii fii tu insati dar fii cu bun simt caci saraca fata ar putea fii intr'o stare naspa straight face
Deci fii dragut si politicos tongue!

Succes!

By: Dont Stoop. (:

| latexcap93 a răspuns:

De ce sa o cuceresti ma? poate inca mai tine la el. ia lasa tu fata in pace