| DarkAngel_1320 a întrebat:

Sunt la scoala cu el, am numarul lui, id lui de mess, pe la scoala vorbesc putin cu el.
Dati`mi cateva subiecte de dicutie pe mess, prin mesaje sau la scoala dar sa nu fie banale nici prea exagerate de ex : ce faci? Ce ore ai facut azi? Cum a fost la ore? Ai prietena? NU de astea!big grinoh go on

Vreau ceva care sa duca la o discutie luuuunga love struck

2 răspunsuri:
| ElenaErika a răspuns:

Ce culori iti plac? ee vezi. la astea ne potrivim si mie imi place culoarea... sti ca acea culoare inseamna? ia vei te incadrezi? app tu esti romantic.sau chiar cum te cumporti tu cu o fata.cum vrei sa fie fata visurilor tale? ce zodie esti? cu ce e compatibila zodia ta?smug.[daca se nimereste cu zodia ta] ce tare.si eu am zodia aia. da nu creca ne potrivim. daca tu n-a ochi pentru mine[ da ii zici asa sti. fara rusine.inceaca sa faci "misto " cu el. sa vada ca esti dezghetata. sproturile preferate .muzica.succes:*

| blueyes_1131 a răspuns:

Toate de mai joshappy.Dar pentru a avea o discutie lunga si sa nu se plictiseasca niciunul,mai degraba fata in fata, undeva in oras, va plimbati.thinking Asa mereu este ceva de discutat.