| iAngel a întrebat:

Ce sa fac deoarece cand sunt cu prietena sau vorbesc cu ea pe mess / mesaje nu prea discutam. adica nu avem subiecte astept niste sugestii...

2 răspunsuri:
| SweetCelebrity a răspuns:

Povestiți, găsiți subiecte în comun, bârfiți.

| ionukutza a răspuns:

Pai tu daca esti baiat intri frumos pe ea pe mes si o intrebi ce face cum se simte si fai niste complimente o sa vezi ce super se va simpti si pune-i si nistye pupici kisskiss o sa vezi ca va fi incantata vorbestei cat de frumoasa este cand va vedeti nu mergeti la un suc si de asta hai ca te descurci tu...