| diana_9388 a întrebat:

Sunt o fata care este virgina la 22 de ani si esti foarte jenant... ajutat-ma cu niste pareri. Cum as putea actiona prima oara cu un baiat(intelege-ti ce vreau sa spun).
Multumesc pentru intelegere!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din partea mea sa iti fie de bine dar sper sa nu iti vina unu cu care a facut-o cu tot orasul. Aia ar fi jenant orice e posibil sa stii

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu mi-am pierdut virginitatea la 21 de ani, asa ca nu mi se pare varsta ta ca fiind una inaintata pentru asa ceva, e chiar foarte bine, caci la varsta asta n-o sa regreti daca ai persoana potrivita alaturi!

Prima ta noapte n-o sa fie ceva ''magic'', nu te astepta la multe, ci lasa-l pe el sa preia initiativa, tu doar lasa-te purtata de senzatii.
Fii relaxata si, mai ales, asigura-te ca el e cel mai potrivit pentru asta, ca aveti o relatie serioasa si ca va iubiti.Cand ai ''ingredientele'' astea nu o sa regreti niciodata!

Succes!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faceti Petting o vreme... cam o luna, cel putin!

Abia apoi, eventual, sa incepi, desi ai mai putea astepta, ca sa nu regreti apoi ca nu meritat!

Cauta si citeste cartea "Tot ce ai vrust sa stii de spre sex" de Dr. David Reuben, si A face dragoste aproape perfect" de Bebe Mihaescu.

Sa ai mare grija la igiena manuala si cea a organelor genitale!

Abh
| Abh a răspuns:

Asteapta sa-ti intalnesti iubirea vietii, doar nu vrei sa " ataci" un baiat numai ca sa te dezvirginezi?

| fabiola a răspuns:

Fii tu insuti asa cum ai fost si pana acum!

| AnonimA a răspuns:

Buna de ce sa fie jenant?:*

nu draga mea eu chea cre dk meriti sa fii aplaudata pentru ca fete ca tine nu mai existaoh go on bvkiss

totul o sa decurga normal si eucre dk va fi bucuros auzind asta:*

bafta

| anDa a răspuns:

Sa fii virgina la aceasta varsta nu este o rusine! Ma bucur ca ma exista si astfel de persoana responsabile in ziua de azi. Vei fi una dintre putinele persoane care o va face din dragoste si va fi cu adevarat ceva special.

| alexxx_5812 a răspuns:

Waw...bravo esti visu orcarui baiat de o varsta ca a ta crede-ma big grin eu zic sa te documentezi putin pentru ca trebuie.Eu personal cred ca virginitatea este o prostie iti dau si cateva argumente daca doresti:1 intreaba orce barbat daca i-a placut cand a dezvirginat pe cineva iar boii care o sa zica ca da sunt cu adevarat prosti pentru ca nu e nici o placere. 2 prima oara nu va fi placere 100% pentru tine doar 45%-50% iar pentru el daca nu e virgin si sigur nu va fi va fi decat o mandrie 0%(placere). 3 pentru noi este o mandrie sa faci chestia asta pentru ca primul si prima oara nu se uita etc Sfatul meu daca tot ai asteptat pana la varsta asta incearca sa gasesti cu adevarat pe cineva special pentru tine BfT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga ma ofer eu sa te ajut