| Maria_Lavinia_1993 a întrebat:

imi dati si mie ceva sfaturi cum sa ii spun prietenului meu ca sunt virgina? si ati putea spune cum e pentru prima oara sa faci dragoste?

3 răspunsuri:
| serena1995 a răspuns:

Depinde ce caracter are el...gen, daca e intelegator ii spui ca tu nu ai mai facut-o niciodata si esti virgina. Fara rusine.Nu mi se pare ceva rusinos deci ii spui in fata. laughing Dar daca e retardat si nu intelege mai bine nu-i mai spui si il si lasi. Si referitor la prima data, daca partenerul te iubeste si te face sa te simti asa prima data e geniala. Poate putin dureroasa dar ramai cu amintirea ca pentru tine prima data a fost intensa si plina de dragoste. Dar de ce intrebi? Vrei sa te dezvirginezi?

| Maria_Lavinia_1993 explică (pentru serena1995):

Ma mai gandesc in legatura cu asta am 19 ani...

| serena1995 a răspuns (pentru Maria_Lavinia_1993):

Multi inainte. Pai daca esti sigura ca iubitul tau te iubeste, fa-o...