| katriin a întrebat:

Sunt o fata sincera si frumoasa dar as vrea sa ma sinucid deoarece toti baietii se indragostesc de mine iar eu am prieten eu nu mai stiu ce sa fac ca sa nu se ma indrahosteasca aproape toti baietii de mine va rog dati-mi un sfat bun?

7 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Saracuta crying Si daca te sinucizi nu ti-e teama ca o sa te insele prietenul?

| liviu42 a răspuns:

Consulta un psiholog. Esti dusa"""

| Marijuana a răspuns:

Sinucide`te :o

:] Te lauzi cumva?laughing Daca zici ca ai prieten bun, nu ar trebui sa te intereseze de ceilalti baieti care se "indragostesc" de tine.

PA :]

| Colla a răspuns:

Daca ai fi despteapta nu te'ai mai gandi la toti baieti si te'ai gandi la prietenul tau pur si simplu si nu stiu ce vad eu rau in asta ca multe fete ar vrea vrea sa fie in locul tau.Dar totusi...Sinucide'te!

| RedLove a răspuns:

Uite, Dumnezeu te-a lasat pe pamant ca sa iti traiesti viata nu sa tio iei pentru fiecar prost care se indragosteste de tine, fi cat mai sincera cu TINE, asta te trege pe tine inima sa faci, sa te sincizi pentru niste baieti, ii pakat de viata ta! Dumnezeu ti-a dat viata, tot Dumnezeu tio ia. Nu trebuie sa gandesti asa, ei nu se indragostesc de tine, la un moment o sa le treaza pentru ca dragostea este reciproka, daca nu este dragoste este fantezie si asta nu dureaza multe.si pentru ce sa te sinucizi, pentru niste baieti care abia stiu sa citeasca? Care nu stiu ce este aia dragoste dar folosesc cuvantul sa para ei mai, Vezi theomanee! Ascultama este pakat de viata ta.Mult noroc si tine minte sfatul meu va rogkiss

| mady_8925 a răspuns:

Ahhoh go on inceteaza cu prostiile astea...

| Andreea_7000 a răspuns:

Ce sa faci? poti incepe prin a nu te mai lauda atat... ceilalti trebuie sa spuna de tine ca esti frumoasa nu tu! si daca se indragostesc ce? nu-i baga in seama